3 روش ساده برای امتحان نعنا و منتول برای تسکین میگرن

 1. صفحه اصلی
 2. مقالات آموزشی
 3. 3 روش ساده برای امتحان نعنا و منتول برای تسکین میگرن
منتول برای میگرن
 • روش‌های ساده برای امتحان نعنا و منتول برای تسکین میگرن وجود دارد. اگر نگران عوارض جانبی یا خطرات طولانی مدت بسیاری از مسکن‌ها هستید، شواهد جدیدی در مورد درمان میگرن طبیعی وجود دارد که ممکن است هرگز امتحان نکرده باشید: نعناع فلفلی، یا منتول.

  تقریباً در هر مکانی مقدار پول کمی می‌توانید آن را خریداری کنید. چه آن را استنشاق کنید، چه آن را استفاده کنید و چه بخورید، شواهد فزآینده‌ای نشان می‌دهد که منتول برای میگرن به همان اندازه داروهای بدون نسخه برای درمان حمله در مراحل اولیه مؤثر است.

  در 10 سال گذشته، چند مطالعه برای بررسی استفاده از گیاه نعناع فلفلی و ماده مؤثره فعال آن برای میگرن آغاز شده است. برخلاف گیاه باتربور، که به طور پیشگیرانه استفاده می‌شود، می‌توان از منتول به عنوان سقط جنین استفاده کرد.

  نعناع و منتول بی‌حس‌کننده و آرام‌کننده هستند، و آن‌ها را برای تسکین سیستم عصبی بیش فعال هنگام حمله میگرن مفید می‌کند. دقیقاً نحوه کارکرد آن کاملاً شناخته نشده است. به اندازه سایر روش‌های درمانی میگرن مورد تحقیق قرار نگرفته است زیرا دقیقاً جدید یا سودآوری بالایی ندارد. و آزمایش بالینی برای مصوبات دولت از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا این یک محصول طبیعی است و هیچ عارضه جانبی برای جمعیت عمومی ندارد.

  خرید منتول خرس نشان

  تحقیقات درباره میگرن

  • 1996 – مطالعه با بودجه دولت آلمان در میان 41 بیمار سردرد تنشی با استفاده از روغن نعناع فلفلی که در ابتدای سردرد به پیشانی و شقیقه زده شده است. نتیجه‌گیری: “مطابق مقاله منتشر شده در مجله Nervenarzt،” به اندازه 1000 میلی‌گرم پاراستامول، همان دوز دو تایلنول اضافی، و مؤثرتر از روغن دارونما كه فقط حاوی مقادیر کمی از نعناع است.
  • 2007-08: درمان موضعی پیشانی با استفاده از 10٪ منتول در بین 35 بیمار توسط دانشگاه شیراز، ایران. نتیجه‌گیری: “محلول منتول می‌تواند یک گزینه درمانی مؤثر، ایمن و قابل تحمل برای درمان سقط میگرن باشد.”
  • 2013: نعنا و سایر روغن‌های اساسی که توسط چندین سازمان بهداشت طبیعی توصیه شده است، اما بدون مدارک اثبات‌کننده زیادی. مطالعات دارونما دوسوکور گران است و به ندرت توسط طرفداران سلامت طبیعی در حال استفاده است – این بدان معنا نیست که آنها کار نمی کنند.
  • 2015: 6 درصد محلول منتول توسط Stopain توسط مرکز پزشکی توماس جفرسون در بین 25 بیمار آزمایش شده است. نتیجه‌گیری: “نتایج مطالعه بهبود قابل توجهی در شدت سردرد تا 2 ساعت پس از استفاده از ژل نشان داد. این مطالعه آزمایشی نشان می‌دهد ژل Stopain Migraine ممکن است در درمان حمله حاد میگرن مؤثر باشد.” یعنی 56٪ بیماران بعد از استفاده درد و درد خفیفی نداشتند.

  آنچه در مورد این مطالعات بیشتر دلگرم‌کننده است: هیچ یک از محلول‌های آزمایش شده عوارض جانبی نامطلوبی ایجاد نکرده، با این فرض که شما می‌توانید رایحه قوی منتول را تحمل کنید.

  در حالی که تریپتان‌های تجویزی استاندارد طلایی در درمان میگرن هستند، اما برای همه مفید نیستند. بر اساس مطالعه ای که در Consumer Reports منتشر شده است، یک سوم تا نیمی از بیماران میگرنی از تریپتان رهایی نمی‌یابند و 23-40٪ با مصرف خوراکی آن‌ها عوارض جانبی را تجربه می‌کنند. در حالی که به چند بیمار توصیه می‌شود از تریپتان استفاده نکنند، بسیاری از آن‌ها را سهمیه‌بندی می‌کنند و یا مصرف آن‌ها را تا زمان حاد شدن درد به تأخیر می‌اندازند. پزشکان می‌گویند هرچه زودتر استفاده کنید بهتر کار می‌کنند.

  منتول و میگرن

  هشدار منتول

  شخصاً، من متوجه شده‌ام که روغن نعنا و منتول برای حملات میگرن خفیف تا متوسط ​​بیشتر مفید هستند، در صورتی که ممکن است یک داروی NSAID ایجاد کنم یا کافئین مصرف کنم – یا قبل از اینکه به تریپتان بسیار قوی‌تری متوسل شوم. از نظر من، منتول یک روش طبیعی برای درمان حملات خفیف میگرن در مراحل اولیه است. من بدون آن خانه را ترک نمی‌کنم. جهت خرید منتول کریستال می‌توانید به لیک مربوط مراجعه کنید.

  روش امتحان نعنا یا منتول برای درمان میگرن

  1 – استنشاق آن – پخش‌کننده روغن ضروری آروماتراپی، شمع، دانه‌های استنشاق.

  2 – آن را بمالید – روی ژل‌ها، ژل‌ها روی سینه یا زیر بینی، کرم پوست، وصله‌ها بپیچید.

  اگر احساس میگرن کردید و ترجیح می‌دهید به جای داروی NSAID (که ممکن است خطرات قابل توجهی در دراز مدت داشته باشد) یک محصول طبیعی همراه با منتول را امتحان کنید، بسیاری از این داروها در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی سالم در بازار موجود است. همچنین می‌توانید زودتر از موعد آماده شوید و چند مورد را برای امتحان از آمازون سفارش دهید. *

  یک نکته احتیاط: نعناع فلفلی ممکن است برای زنان باردار بی خطر باشد. اگر باردار هستید یا قصد باردار شدن دارید، ابتدا این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. و این مقاله را با پزشک خود در میان بگذارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست