قیمت فروش لاکتوز

قیمت فروش لاکتوز

قیمت فروش لاکتوز تابع نرخ دلار و عرضه بازار می‌باشد. این محصول در انبار تهران موجود بوده و آماده ارسال به اقصی نقاط کشور می‌باشد. فروش این ماده در کیسه‌های 25 کیلویی است. شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت خرید لاکتوز با شماره‌های ما تماس بگیرید.

لاکتوز

قند موجود در شیر است. لاکتوز یک مولکول بزرگ قند است که از دو مولکول قند کوچکتر، گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده‌ است. برای اینکه لاکتوز از روده و بدن جذب شود، ابتدا باید به گلوکز و گالاکتوز تقسیم شود. گلوکز و گالاکتوز توسط سلول‌هایی که روده کوچک را پوشانده‌اند جذب می‌شوند. آنزیمی که لاکتوز را به گلوکز و گالاکتوز تقسیم می‌کند، لاکتاز نامیده می‌شود و در سطح سلول‌های موجود در روده کوچک قرار دارد. عدم تحمل لاکتوز یک بیماری پزشکی شایع است که منجر به اسهال، درد شکم و گاز (نفخ) می‌شود و در اثر کاهش یا عدم فعالیت آنزیم لاکتاز ایجاد می‌شود. در صورت کمبود لاکتاز، لاکتوز موجود در روده برای هضم نمی‌تواند تقسیم شود.

نشان دادن واکنش بد نسبت به غذاهایی که به تنهایی می‌خوریم، مانند گاز ناشی از خوردن لوبیا یا سردردهای ناشی از نوشیدن شراب، معمول است. اگر دچار عدم تحمل لاکتوز هستید ممکن است هنگام مصرف لبنیات اسهال را تجربه کنید. همه این‌ها نمونه‌هایی از حساسیت‌های غذایی یا عدم تحمل هستند و با توجه به اینکه واکنش سیستم ایمنی بدن نیستند با آلرژی تفاوت دارند. با حساسیت غذایی، سیستم ایمنی بدن نسبت به غذاهای خاص واکنش نشان می‌دهد و می‌تواند منجر به علائمی شود که از بثورات خفیف پوستی یا خارش بدن، تا آنافیلاکسی، واکنش جدی دارد که می‌تواند کشنده باشد.

جهت دریافت قیمت فروش لاکتوز با ما تماس بگیرید.

علائم رایج آلرژی غذایی

هنگامی که سیستم ایمنی بدن نسبت به یک ماده‌غذایی خاص واکنش دارد، آنتی‌بادی را برای آن ماده غذایی تولید می‌کند. هنگامی که آن غذا را می‌خورید، پاسخ ایمنی ایجاد می‌شود، بدن شما هیستأمین‌ها را آزاد می‌کند و علائم آلرژی دارید. این علائم ممکن است بلافاصله بعد از خوردن غذای خاص یا حداکثر ساعت‌ها بعد از آن مشاهده شود. علائم آلرژی غذایی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • بثورات پوستی
  • کهیر
  • تورم زبان یا گلو
  • مشکلات تنفسی از جمله آسم
  • استفراغ یا اسهال
  • درد شکم

در موارد شدید، واکنش آلرژیک ممکن است منجر به افت فشار خون، از دست دادن هوشیاری یا مرگ شود.

عدم تحمل غذایی

عدم تحمل لاکتوز

عدم تحمل غذا شامل واکنش سیستم ایمنی بدن نیست. به عنوان مثال، عدم تحمل لاکتوز یک عدم تحمل غذایی مشترک است. افرادی که تحمل لاکتوز ندارند، فاقد آنزیم (لاکتاز) لازم برای هضم قند موجود در لبنیات (لاکتوز) هستند. این عدم تحمل منجر به گاز، نفخ و درد شکم هنگام مصرف لبنیات می‌شود. برخی از انواع عدم تحمل مواد غذایی از جمله عدم تحمل لاکتوز قابل درمان است. قرص‌های بدون نسخه لاکتاز می‌توانند به افرادی که لاکتوز را تحمل نمی‌کنند در هضم لبنیات کمک کنند، و بسیاری از لبنیات بدون لاکتوز در دسترس است.

برای کمک به پزشک خود که تشخیص دهد آیا آلرژی غذایی یا عدم تحمل دارید، یک دفتر خاطرات غذایی داشته باشید و آنچه را که می‌خورید، همراه با علائمی که تجربه می‌کنید، یادداشت کنید. آزمایشات پوستی یا آزمایش خون ممکن است برای تعیین آلرژی غذایی انجام شود. با عدم تحمل مواد غذایی و آلرژی‌های غذایی متفاوت رفتار می‌شود.

بزرگسالی، تا 70 درصد از مردم دیگر به اندازه کافی لاکتاز برای هضم درست لاکتوز در شیر تولید نمی‌کنند، و در هنگام مصرف لبنیات منجر به بروز علائمی می‌شود. این امر به ویژه برای افراد نژاد اروپایی رایج است. همچنین ممکن است برخی از افراد بعد از عمل یا به دلیل بیماری‌های دستگاه گوارش مانند عفونت‌های ویروسی یا باکتریایی،  دچار عدم تحمل لاكتوز شوند.

براساس مطب کلینیک کلیولند، بیش از 30 میلیون آمریکایی دچار عدم تحمل لاكتوز هستند. شرایط جدی نیست اما ممکن است ناخوشایند باشد. عدم تحمل لاکتوز معمولاً حدود 30 دقیقه تا دو ساعت بعد از خوردن شیر یا سایر محصولات لبنی حاوی لاکتوز باعث ایجاد علائم دستگاه گوارش مانند گاز، نفخ و اسهال می‌شود.

جهت دریافت قیمت فروش لاکتوز با ما تماس بگیرید.

انواع عدم تحمل لاکتوز

  • عدم تحمل لاکتوز اولیه (نتیجه طبیعی افزایش سن)
  • عدم تحمل لاکتوز ثانویه (به دلیل بیماری یا آسیب)
  • عدم تحمل لاکتوز مادرزادی (که با این بیماری متولد می‌شود)

در موارد بسیار نادر، عدم تحمل لاکتوز به ارث می‌رسد. یک ژن معیوب از والدین به کودک منتقل می‌شود و در نتیجه باعث عدم وجود کامل لاکتاز در کودک می‌شود.

  • عدم تحمل لاکتوز رشد

گاهی اوقات، نوعی عدم تحمل لاکتوز به نام عدم تحمل لاکتوز رشدی هنگام تولد نوزاد به وجود می‌آید. این امر به این دلیل است که تولید لاکتاز در نوزاد بعد از حداقل 34 هفته بعد از بارداری شروع می‌شود.

کاربرد‌های لاکتوز

عطر و طعم ملایم آن و قابلیت حمل آسان آن منجر به استفاده از آن به عنوان حامل و تثبیت‌کننده عطر و محصولات دارویی شده است. لاکتوز به طور مستقیم به بسیاری از غذاها اضافه نمی‌شود، زیرا میزان انحلال آن از قندهای دیگر که معمولاً در مواد غذایی استفاده می‌شود، کمتر است. فرمول شیرخوارگی یک استثناء قابل توجه است، که در آن افزودن لاکتوز برای مطابقت با ترکیب شیر انسانی ضروری است.

لاکتوز توسط بیشتر مخمرها هنگام دمیدن تخمیر نمی‌شود، که ممکن است از این مزایا استفاده شود. به عنوان مثال، لاکتوز ممکن است برای شیرین‌کردن آبجو فشرده استفاده شود. آبجو به دست آمده معمولاً به عنوان شیر شیر مقوی یا شیر خامه‌ای گفته می‌شود. مخمرهای متعلق به جنس Kluyveromyces دارای کاربرد صنعتی منحصر به فردی هستند زیرا قادر به تخمیر لاکتوز برای تولید اتانول هستند. لاکتوز اضافی حاصل از محصول فرآورده‌های لبنی کشک منبع بالقوه انرژی جایگزین است.

یکی دیگر از کاربردهای مهم لاکتوز در صنعت داروسازی است. لاکتوز به دلیل داشتن خاصیت جسمی و عملکردی آن، یعنی تراکم‌پذیری و استفاده مقرون به صرفه، به عنوان یک ماده مخدر به قرص و کپسول دارویی اضافه شده است. به دلایل مشابه می‌توان از آن برای کاهش (رقیق کردن) مواد مخدر غیرقانونی استفاده کرد.

قیمت فروش لاکتوز

شما می‌توانید برای تهیه این ماده به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران،آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، الانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر، سوربیتول و…. را در تمامی زمینه‌های دارویی و پزشکی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، اسانس‌ها، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کنید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

شما مشتریان عزیز جهت خرید و دریافت مشاوه در خصوص قیمت فروش لاکتوز مش ۸۰ و ۲۰۰ با تماس بگیرید.

منابع

سایر مقالات:

رژیم غذایی
ترشی
باتری
غلات صبحانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید