شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی

شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی

شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی و آشامیدنی در چهارچوب قوانین موضوعه کشوری به منظور حمایت از بهبود فضای کسب و کار و پاسخگویی به مشکلات و نارسائی های ذیربط با فعالیت های انجمن و اعضای آن فعالیت می کند. در ادامه به شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی می پردازیم.

اهداف شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی و آشامیدنی

تلاش برای ساماندهی امور مرتبط با واردات مواد غذائی و آشامیدنی

مشارکت گروهی در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها و تهیه و تنظیم پیشنهاد های مرتبط با واردات کالاهای مربوطه

ایجاد بستر و ساز و کار لازم جهت پذیرش وظایف اجرایی دولت که دراجرای قوانین ۵ ساله توسعه اقتصادی ، قانون اجرای سیاست های اصل ۴۴ و دیگر قوانین مربوطه به انجمن تفویض  می شود و اجرای صحیح وظایف تفویض شده و ارایه گزارش عملکرد به دستگاه های مربوطه؛

کوشش برای مقید و ملزم نمودن اعضا به اجرای صحیح مقررات اقتصادی و رعایت شئون تجاری کشور

صیانت از حقوق معنوی اعضاء از طریق مراجع و نهادهای قانونی ذیربط

شاخص های شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی

اعضای انجمن متشکل از بازرگانان خوش نام و شناسنامه دار می باشند.

واردات محصولات کنترل و پایش شده از سوی سازمان های نظارتی و دارای بالاترین درجه کیفیت و ایمنی برای مصرف کننده است.

فعالیت همه جانبه انجمن در جهت توسعه اقتصادی صنایع داخلی است.

پشتیبانی انجمن از شرکت های تولید کننده داخلی در ابعاد مالی و فنی است.

انتقال دانش و تکنولوژی مدرن به تولیدکنندگان داخلی را دارد.

صنایع غذایی

صنایع غذایی مجموعه ای جامع و جهانی از شرکت های متنوع است که بیش تر مواد غذایی مصرف کننده توسط جمعیت جهان را تامین می کند.

در مواد غذایی تغییرات شیمیایی که در جریان تولید ، نگه داری و جابجایی مواد غذایی بوجود می آیند مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

این تغییرات ممکن است که در بافت ، طعم ، رنگ ، ارزش تغذیه ای و کیفیت بهداشتی ماده غذایی اثرات مطلوب یا نا مطلوبی را ایجاد کنند.

مواد اولیه صنایع غذایی مصارف مواد شامل زیرمجموعه های مختلفی از قبیل : پروتئین ها ، کربوهیدرات ها ، صمغ ها ، آنزیم ها ، رنگ ها ، ویتامین ها ، مواد معدنی ، طعم ها و افزودنی های غذایی می باشد.

هر کدام از زیر مجموعه ها شامل محصولاتی می باشد که در صنایع غذایی کاربرد هایی نیز دارند. مواد اولیه مواد تشکیل دهنده ، ابزارهای فرآوری و مواد بسته بندی پایه و اساس محصولات غذایی می باشند.

به این منظور باید شرایط قانونی ایمن و قانونی برای استفاده مورد نظر شما و مشخصات شما به عملکرد و کیفیت فرایند و محصول شما کمک کند را برآورده کند.

مواد اولیه غذایی در شرکت های وارد کننده مواد اولیه غذایی مختلف صنایع غذایی که مجموعه ‌ای جامع از شرکت ‌های متنوع می ‌باشند و بیش تر مواد اولیه غذایی مصرف ‌کننده توسط جمعیت جهان را تامین می ‌کند ، کاربرد دارند.

در این شرکت‌ های وارد کننده مواد اولیه غذایی تغییرات شیمیایی که در حین تولید ، نگه ‌داری و انتقال مواد غذایی ایجاد می ‌شود مورد تجزیه و تحلیل قرار می ‌گیرند. تغییرات ایجاد شده امکان دارد که در بافت ، رنگ ، مزه ، ارزش غذایی و کیفیت بهداشتی مواد غذایی اثرات مطلوب یا نا مطلوبی را ایجاد می‌ کنند.

تهیه مواد اولیه غذایی

هر ماده‌ای که برای تغذیه و حمایت بدن انسان مصرف شود ماده غذایی نام دارد. مواد غذایی اکثراً منشاء حیوانی یا گیاهی دارند و حاوی مواد مغذی ضروری برای بدن انسان است مانند کربوهیدرات‌ها ، چربی‌ها ، پروتئین‌ها ، ویتامین‌ها یا مواد معدنی.

مواد غذایی توسط یک موجود زنده مصرف می ‌شود ، جذب می ‌شود و توسط سلول های ارگانیسم تبدیل به انرژی ، حفظ بقاء یا رشد و نمو می ‌شود.

اگر بخواهیم از زاویه تاریخی به موضوع نگاه کنیم ، مشاهده می ‌کنیم که انسان‌ ها از دو روش شکار و کشاورزی مواد غذایی خود را تأمین می ‌کردند ، امروزه بیش تر انرژی مصرف شده در جهان توسط صنایع غذایی تأمین می‌شود.

مواد شیمیایی صنایع غذایی شامل رنگ خوراکی ، اسانس خوراکی ، نگه دارنده های مواد غذایی ، افزودنی های صنایع غذایی ، شیرین کننده های صنایع غذایی و ….در قیمت مواد اولیه غذایی نقش به سزایی دارند.

اگر بر روی لیبل درج شده بر روی محصولات غذایی را خوانده باشید حتما با نام مواد شیمیایی گوناگونی که به منظور بهبود کیفیت خواص محصولات ، بهبود طعم ، تنظیم pH ،  افزایش طول زمان ماندگاری و…  در آن ها استفاده شده اند مواجه گشته اید. این مواد شیمیایی در قیمت مواد اولیه غذایی نقش مهمی دارند.

در گذشته ، تحقیق و توسعه فقط در انتخاب مواد اولیه صنایع غذایی جدید کار می کرد و قیمت مواد اولیه غذایی را تعیین می کرد. اما اکنون به دلیل افزایش دسترسی به مواد منحصر به فرد و پیچیده به یک تیم گسترده ای از افراد متخصص نیاز است.

در این مقاله با شرکت‌ های وارد کننده مواد اولیه غذایی آشنا شدید. شما می توانید برای تهیه مواد اولیه غذایی به سایت معتبر پیشگامان شیمی مراجعه نمائید.

این شرکت یکی از برترین شرکت‌ های وارد کننده مواد اولیه غذایی در زمینه تامین مواد اولیه در ایران است.شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین ،  خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم،  الانتوئین، متیل پارابن، ادتا 2 سدیم،  خرید اسید اسکوربیک،  ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم،  خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e،  خرید کافور،  خرید منتول،  صمغ عربی،  خاک دیاتومه،  زانتان گام،  گوارگام، کربومر، سوربیتل  و….  را در تمامی زمینه های دارویی و پزشکی ، صنعتی ، آرایشی بهداشتی ،اسانس‌ها ، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تامین کنید. این محصولات در سریع ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال  می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید