شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی
[کل: 0 میانگین: 0]

شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی موادی هستند که به‌ منظور بهسازی یا حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به‌ کار می‌روند. امروزه اکثر خانم‌ها از مواد آرایشی و بهداشتی استفاده می‌کنند. در ادامه به شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی می‌پردازیم.

نگهداری لوازم آرایشی

محصولات آرایشی را باید در محیطی خشک و به دور از رطوبت نگه دارید زیرا رطوبت احتمال رشد باکتری‌ها را در محصول آرایشی افزایش می‌دهد. حمام و توالت مکان‌های مناسبی برای نگهداری محصولات آرایشی نیست.

محصولات کاسه‌ای در مقایسه با انواع دیگر بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند و طول مدت مصرفشان کاهش می‌یابد.

بعد از مصرف محصولات باید درب آن را محکم بست زیرا در غیر این صورت احتمال اکسیده شدن محصولات افزایش می‌یابد.

قبل از مصرف کرم‌های کاسه‌ای حتماً باید دستان را شست.

پدهای آرایشی و فرچه و قلم‌موهای آرایشی را باید هر از گاهی تمیز کرد.

هرگز مواد آرایشی و ابزارهای آرایشی و بهداشتی را با کسی شریک نشوید.

شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی محصولاتی را تولید می‌کند که برای آراسته شدن ظاهر یا بوی بدن انسان مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی، محصولات آرایشی، ترکیبی از ترکیبات شیمیایی طبیعی و مصنوعی هستند.

تولید این محصولات مستلزم تحقیق و توسعه گسترده‌ای است که معمولا شامل آزمایش حیوانات و تجزیه و تحلیل ارگانولپتیک می‌باشد. اجزای شیمیایی مصنوعی با استفاده از ترکیبات آلی یا بیوتکنولوژی تولید می‌شوند.

مواد مصرفی و تجهیزات پردازش را از شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی تهیه کنید. بازار لوازم آرایشی نیاز به استانداردهای خاصی دارد، درست همانند داروسازی است. مواد مصرفی و تجهیزات فرآوری مورد استفاده در سالن‌ها باید تمیز باشد و با مقررات GMP فعلی مطابقت داشته باشند.

استانداردهای مصرفی مناسب برای صنعت لوازم آرایشی چالش‌های جدید در فراصوت طی یک برنامه بازرسی ANSM طی یک دوره پنج ساله بین سال‌های 2010 تا 2015 که شامل مناطق تحت خطر آلودگی بود، شناسایی شد.

تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مستلزم مکانی است که شرایط محیطی آن کنترل شده و بدون خطر آلودگی باشد. در نتیجه، شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی طیف وسیعی از مواد مصرفی صنایع آرایشی بهداشتی در آزمایشگاه فراهم می‌کند، مخصوصاً برای تعمیر و نگهداری آزمایشگاه و امکانات تولید لوازم آرایشی و برای محافظت از پرسنل که در غیر این صورت می‌توانند با میکرو ارگانیسم‌ها و ذرات آلوده شوند.

نحوه تولید لوازم آرایش بیشتر از مصرف آن اهمیت دارد. این مطلب به تشریح شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی که با روش‌های سالم آن‌ها را تولید می‌کنند می‌پردازد. در حال حاضر لوازم آرایش و بهداشتی در سطح بین‌المللی و در بازاری متشکل از شرکت‌هایی ساخته می‌شود که برای تسلط بر عرصه‌ی آرایشی رقابت دارند.

در حالی که بسیاری از این شرکت‌ها در آغاز قرن 20 تأسیس شده‌اند، تعداد توزیع‌کنندگان و فروشندگان لوازم آرایش همچنان رو به افزایش است.

لوازم آرایش طیف متنوعی از مواد تشکیل‌دهنده از جمله کرم، رژ لب و مداد و دیگر انواع لوازم آرایش دارد. با این‌ که لوازم آرایش با حداکثر ایمنی تولید می‌شود، اما به طور گسترده‌ای هنوز نگرانی‌هایی در مورد کشورهای تولیدکننده‌های این لوازم آرایش وجود دارد.

شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مطمئن

لوازم آرایشی معتبر، برچسب محصول دارند که بر روی آن شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و در تولید آن محصول روی آن درج شده است. همچنین در ایران، وزارت بهداشت پس از بررسی محصولات، برای آن‌ها برچسب فارسی تایید شده صادر می ‌کند. بنابراین بهتر است برای خرید، دقت کنیم محصول مورد نظرمان حتما برچسب تأییدیه وزارت بهداشت داشته باشد.

نکته مهم دیگر در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی، خرید از فروشگاه‌ها و داروخانه‌های آنلاین معتبر است. بعضی از فروشندگان محصول تقلبی، اما مشابه محصول اصلی را با قیمت پایین‌تر عرضه می‌کنند. این محصولات نه تنها تأیید شده نیستند، بلکه احتمالا ضرر‌های فراوانی دارند. بنابراین بهتر است به صرف ارزان بودن، از جایی که نمی‌شناسیم خرید نکنیم.

آخرین موضوعی که باید مورد توجه قرار دهیم، تاریخ مصرف محصولات بهداشتی و آرایشی است. در صورتی که زمان انقضای محصول رسیده باشد، احتمال ایجاد شدن یکسری ترکیبات سمی و مضر در کالا وجود دارد.

شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

با افزایش محبوبیت لوازم آرایش با ترکیبات ارگانیک، شرکت ‌مواد اولیه آرایشی و بهداشتی سازنده نیز رویکرد بیشتری نسبت به استفاده از مواد طبیعی‌ تر در فرمول لوازم آرایش صورت داشته‌اند.

بسیاری از پنکیک‌ها و کرم پودرها با درنظر گرفتن پوست‌های حساس ساخته می‌شوند، بنابراین نیازی به تشریح لیست مواد تشکیل‌دهنده آن قبل از خرید وجود ندارد. در فرآیند تولید لوازم آرایش، بیش از هشت هزار ماده و ترکیب مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که یک سوم آن‌ها شیمیایی هستند.

در واقع، تولید لوازم آرایشی بدون هیچ‌گونه ماده شیمیایی، کار بسیار مشکل و پر هزینه است که به دلیل عدم وجود مواد نگه دارنده، مدت زمان نگه‌داری در آن‌ها بسیار کاهش می‌یابد. می‌توان گفت لوازم آرایش ارگانیک بیشتر شبیه به شعاری برای بازاریابی برن دهای لوازم آرایشی بهداشتی است.

شما می توانید برای تهیه مواد اولیه آرایشی و استفاده از آن به شرکت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران، آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، آلانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر، سوربیتول و…. را در تمامی زمینه‌های دارویی و پزشکی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، اسانس‌ها، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کنید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

سایر مقالات:

اضطراب
آنتي اکسيدان ها
آنزیم های گوارشی
عوارض روغن نارگیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید