خرید مواد اولیه دارویی

خرید مواد اولیه دارویی
[کل: 0 میانگین: 0]

داروهای امروزی از طریق فرآیندهای شیمیایی تهیه و تولید می‌شود لذا مواد اولیه‌های مختلفی برای تولید دارو استفاده می‌شود. تولید داروی با کیفیت و استمرار تولید آن یکی از دغدغه‌های خیلی از کشورها می‌باشد که با توجه به شرایط و زمان همیشه در معرض تهدید یا تحریم است.

در ادامه مقاله به خرید مواد اولیه دارویی می‌پردازیم.

انواع مواد اولیه دارویی

  • رتینول

در بسیاری از سرم‌ها و کرم‌های ضد پیری در غلظت‌‌های پایین (با شروع از 01٪) رتینول را به عنوان یک عنصر ستاره پیدا خواهید کرد، در حالی که کرم‌ها و سرم‌های رتینوئید با استحکام تجویز حداقل از 5 تا 1٪ دارند.

رتینول یکی از مشتقات ویتامین A می‌‌باشد که با تأثیر در متابولیسم سلول‌‌های پوستی باعث افزایش تولید کلاژن و در نتیجه جلوگیری از پیری می‌شود. برای خرید مواد اولیه دارویی باید با کاربرد آن آشنا باشید.

  • پتاسیم کلرید

پتاسیم کلرید ماده‌‌ای بی‌‌بو است و ظاهری کریستالی شیشه‌‌ای سفید یا بی‌رنگ دارد. این ماده جامد به راحتی در آب حل می‌شود و محلول‌های آن طعم نمکی دارند. به عنوان کود، در پزشکی، در زمینه کاربردهای علمی و فرآوری مواد غذایی کاربرد دارد.

  • اکتیل دودکانول

اکتیل دودکانول در محصولات آرایشی بهداشتی به عنوان تثبیت‌کننده امولسیون برای کرم‌ها و لوسیون‌ها، اصلاح‌کننده کیفیت لب‌ها، افزودنی برای پایه پماد و نرم‌کننده‌های کرم و کمکی برای امولسیفایرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دارویی اولیه1

این یک الکل پایه عالی برای استری‌سازی، اتوکسیلاسیون، پروپوکسیلاسیون و سایر مواد شیمیایی واکنش است. برای خرید مواد اولیه دارویی به کارایی آن دقت کنید.

  • نانوکلوئید نقره

به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، در زمینه‌های مختلف از جمله اهداف پزشکی، صنایع غذایی، مراقبت‌های بهداشتی، مصرفی و صنعتی به طور فزاینده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نانوکلوئید نقره شامل ویژگی‌های نوری، الکتریکی، حرارتی، هدایت الکتریکی بالا و خصوصیات بیولوژیکی است.

  • پرولیوم اتر (اتر نفتی)

ترکیبی از هیدروکربن‌های آلکانی بالاتر به ‌دست آمده و به عنوان بخشی از نفت هستند. پنتان‌ها، هگران‌ها و به مقدار کمتر هپتان‌ها ترکیبات اصلی این ماده هستند.

بخشی از نفت است که از هیدروکربن‌های آلیفاتیک تشکیل شده و نقطه جوش آن در محدوده 60-35 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. معمولاً به عنوان حلال آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • لیدوکائین

که به عنوان لیگنوکائین نیز شناخته می‌شود، دارویی است که برای بی‌حس‌کردن بافت در یک ناحیه خاص (بی‌حسی موضعی) استفاده می‌‌شود. برای خرید مواد اولیه دارویی می‌توانید به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید.

لیدوکائین مخلوط با مقدار کمی آدرنالین (اپی ‌نفرین) در دسترس است تا دوزهای بزرگ تر را برای بی‌حسی، کاهش خونریزی، و اثر بی‌حسی را طولانی‌تر کند.

وقتی به صورت تزریقی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تأثیر لیدوکائین به طور معمول در طی چهار دقیقه شروع می‌شود و نیم ساعت تا سه ساعت ادامه می‌یابد.

  • اتانول

به طور طبیعی از طریق تخمیر قند توسط مخمرها یا از طریق فرآیندهای پتروشیمی تولید می‌شود و معمولاً به عنوان یک ماده مخدر تفریحی مصرف می ‌شود. اتانول دارای کاربردهای پزشکی به عنوان ضدعفونی‌کننده است.

اتانول، ماده‌ای حیاتی است که در انواع مختلف صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتانول همچنین به عنوان یک منبع سوخت جایگزین استفاده می‌شود. برای خرید مواد اولیه دارویی حتماً به نحوه استفاده و کارایی آن دقت کنید.

دارویی اولیه3

  • پتاسیم سیترات

این دارو برای کمبود اسید ادرار استفاده می‌شود. این اثر به کلیه‌ها کمک می‌کند تا از اسید اوریک خلاص شوند و از این طریق به جلوگیری از نقرس و سنگ کلیه کمک می‌کند.

این دارو همچنین می‌تواند برخی از مشکلات متابولیک (اسیدوز) ناشی از بیماری کلیه را پیشگیری و درمان کند. این ماده به سرعت از طریق دهان جذب می‌شود و در ادرار دفع می‌شود.

  • بیسموت

بیـسموت یکی از ترکیبات دارویی است، اگرچه استفاده از برخی از این مواد حاوی بیـسموت رو به کاهش است.

از آنتی‌بیوتیک‌های بیسموت به عنوان ضد درد استفاده ‌می‌شود. همچنین برای درمان برخی دیگر از بیماری‌های دستگاه گوارش مانند شیگلوز و مسمومیت با کادمیوم استفاده ‌می‌شود.

مکانیسم عملکرد این ماده هنوز به خوبی ثبت نشده است‌‌، اگرچه حداقل در برخی موارد اثر الیگودینامیکی (اثر سمی مقادیر اندک یون‌های فلزات سنگین بر میکروب‌ها) ممکن است درگیر باشد.

خرید مواد اولیه دارویی

در این مقاله به خرید مواد اولیه دارویی پرداختیم و با انواع مواد اولیه دارویی آشنا شدیم. می‌توان این محصول را از سبد خرید افراد حذف نمود. مواد اولیه صنایع دارویی شامل خرید مواد اولیه دارویی، مواد مؤثره دارو، افزودنی‌های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو می‌باشد.

در صنایع خرید مواد اولیه دارویی مواد اولیه دارویی شامل عناصر مورد نیاز برای تولید انواع داروهای مختلف است. این مواد مشتق شده و استخراج شده از منابعی است که می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد. هر دارویی از مواد فعال و املاح تشکیل شده است.

شما برای خرید مواد اولیه دارویی می‌توانید به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شما مي‌توانيد بهترين مواد در هر زمينه‌اي را كه مي‌خواهيد از اين شركت تهيه كنيد. موادي كه توسط اين تيم تأمين مي‌شود در تمامي زمينه‌هاي پزشكي و دارويي، صنعتي و … است.

سایر مقالات:

عکس زانتان گام
خرید آنزیم همی سلولاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید