سدیم اسید پیرو فسفات

فروش سدیم اسید پیرو فسفات

ارسال سفارش به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان

[کل: 0 میانگین: 0]

سدیم اسید پیرو فسفات چیست؟

سدیم اسید پیرو فسفات به عنوان یک بافر pH (ماده‌ای که میزان اسیدی بودن خاصی را حفظ می‌کند) و به عنوان یک تهویه خمیر در جایگزین‌های گوشتی مبتنی بر سویا استفاده می‌شود. این ترویج اتصال پروتئین به آب، اتصال ذرات سویا را با هم، و برای همان هدف در قطعات مرغ و محصولات خرچنگ و خرچنگ تقلید استفاده می‌شود.

سدیم پیرو فسفات درجه مواد غذایی بدون آب، فرم پودر سفید است. آسان برای جذب رطوبت و رطوبت، اما غیر قابل حل در اتانول، تراکم نسبی 2.45g / cm3 و نقطه ذوب 890؛ پرخاش‌گری در هوای آزاد. محلول آبی‌اش، قلیایی ضعیف را نشان می‌دهد، اما زمانی که آب‌پز می‌شود، به فسفات دی‌سدیم هیدرولیز تبدیل می‌شود.

کاربرد سدیم اسید پیرو فسفات:

پیرو فسفات سدیم دارای ویژگی‌های آب نرم است، می‌تواند کلسیم، منیزیم و نمک‌های نامحلول، مانند الیاف لباس، مخلوط صابون‌های زنده کلرید غیرحلال یا مخلوط صابون‌های فلزی دیگر را حل کند، می‌تواند باعث دفع زباله و سپس ظرفیت آن شود. در صنایع غذایی، سدیم اسیدپیرو فسفات یک نوع افزودنی مواد غذایی است. به عنوان:

  • عامل کلات
  • مواد مغذی و بهبود کیفیت
  • عامل نگه‌دارنده آب
  • عامل بافر
  • امولسیون
  • تنظیم‌کننده اسیدیته در فرآیند گوشت، پنیر و محصولات آبزی

به وفور کاربرد دارد.

در بستنی و دسرهای یخ‌زده، کمک خواهد کرد که پراکندگی چربی را در مخلوط نگه‌داری کند و در هنگام انجماد تشکیل کره‌ها را متوقف کند. این محصول در محصولات پنیر فرآوری‌شده، به pH پنیر پردازش کمک می‌کند و با پروتئین‌های شیر همکاری می‌کند تا امولسیون را تقویت کند.

سایر محصولات ما: روغن ماکادمیا

فروش سدیم اسید پیرو فسفات:

سدیم اسیدپیرو فسفات در کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سدیم اسید پیرو فسفات مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید