سدیم اریتروبات

سدیم اریتروبات

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

سدیم اریتروبات پودر کریستالی سفیده و بی‌بو تقریباً بی‌بو است. به عنوان آنتی‌اکسیدان و نگهدارنده استفاده می‌شود.

سدیم اریتروبات، C6H7NaO6، نمک سدیم اسید اریتوریک است. این ماده عمدتاً به عنوان یک افزودنی غذایی و آنتی‌اکسیدان در صنعت گوشت، مرغ و نوشابه استفاده می‌شود. به عنوان مثال، سدیم اریتوربات اجازه می‌دهد با حفظ رنگ تازه و بهبود پایداری طعم، زمان درمان سریع‌تر گوشت‌ها را بهبود بخشد.

به نظر می‌رسد پودر کریستالی یا گرانول‌های سفید مایل به زرد است. تقریباً بی‌بو است، کمی شور. در حالت خشک، در هوا کاملاً پایدار است. با این وجود در محلول، با وجود هوا، فلزات ردیابی، گرما و نور بدتر می‌شود. نقطه ذوب بالاتر از 200 ℃ (تجزیه) است. این ماده در آب محلول است (17 گرم در 100m1) اما در اتانول تقریباً نامحلول است. pH محلول آبی 2٪ 5/5 تا 8.0 بود. کاربرد آن به عنوان آنتی‌اکسیدان و ضدعفونی‌کننده است.

کاربردها و ویژگی‌های سدیم اریتروبات:

خاصیت آنتی‌اکسیدانی آن به طور قابل توجهی از ویتامین C قوی‌تر است. قیمت آن نیز ارزان است. چین تصریح می‌کند که می‌توان برای انواع کنسرو، مربا و ماهیان یخ‌زده با حداکثر مقدار مصرف 1.0 گرم در کیلوگرم استفاده کرد. این ماده برای گوشت استفاده می‌شود که بیشترین مقدار مصرف آن 0.5 گرم در کیلوگرم است (به اسید اسکوربیک اسید). می‌توان در نوشیدنی‌های شراب و آب میوه استفاده کرد که بیشترین میزان مصرف آن‌ها 15/0 گرم در کیلوگرم است. همچنین می‌توان برای آبجو با حداکثر میزان مصرف 0.04 گرم در کیلوگرم استفاده کرد.

برای آنتی‌اکسیدان‌های مواد غذایی، مواد نگهدارنده و ماده رنگ‌آمیزی آماده‌سازی این ماده با استفاده از تخمیر D- گلوکز Pseudomonas fluorescens Kl005 یا Arthrobacter globiformis K1022 برای تولید اسید 2-keto-D-gluconic (یا نمک کلسیم) تولید می‌شود و پس از آن استری، اصلاح و تصفیه می‌شود.

Erythorbate سدیم نمک سدیم Erythorbic Acid است. در نسخه‌های پودر یا گرانول موجود است، در درجه اول به عنوان یک افزودنی غذایی و آنتی‌اکسیدان در گوشت، مرغ و نوشیدنی‌های نرم استفاده می‌شود. به عنوان مثال، سدیم اریتروبات اجازه می‌دهد با حفظ رنگ تازه و بهبود پایداری طعم، زمان درمان سریع‌تر گوشت‌ها را بهبود بخشد.

سدیم اریتروبات بيشتر به عنوان ماده افزودني غذايي در:

  • گوشت
  • مرغ
  • نوشابه

استفاده مي‌شود. این ماده به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و نگهدارنده در بهبود طعم و ثبات عمل می‌کند. 

سدیم اریتروبات

فـروش سدیم اریتروبات:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران، آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، الانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر، سوربیتول، پرلیت و…. را در تمامی زمینه‌های دارویی و پزشکی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، اسانس‌ها، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کنید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

سیدی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید