امولسیفایر کیک

امولسیفایر کیک

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

یک امولسیفایر کیک قوی یک ترکیب امولسیفایر هوشمند که امکان پخت کیک با مقادیر کمتری از چربی‌های اشباع را ایجاد می‌کند و در عین حال در لیست کوتاه‌تر از مواد تشکیل‌دهنده قرار می‌گیرد. یک امولسیفایر کیک که می‌تواند تولید تقریباً انواع کیک‌ها را توسط مهندسی دستور کار تسهیل کند و منجر به کیک‌های با کیفیت بالا حتی با هزینه بهتر در محاسبات استفاده شود. یک امولسیفایر کیک فعال، مبتنی بر استرهای پلی‌گلیسرول مخصوص و مونو و دی‌گلیسیریدهای منتخب است که برای عملکرد مطلوب در سیستم‌های کیک بهینه شده‌اند.

امولسیفایر کیک در میان گروهی از مواد افزودنی است که تولیدکنندگان مواد غذایی به مجموعه‌ای از محصولات پیش بسته شده اضافه می‌کنند.

یکی از امولسیفایرهای کیک رایج شما ممکن است لسیتین باشد، که از سویا گرفته شده است و در روغن سویا و روغن نباتی مبتنی بر سویا موجود است.

عملکرد امولسیفایر کیک:

امولسیفایرها عملکردهای مختلفی را انجام می‌دهند. فعل و انفعالات شیمیایی و واکنش آن‌ها به تجزیه چربی در ذرات کوچک‌تر، پوشاندن ذرات چربی برای جلوگیری از جمع‌شدن آن‌ها، امکان توزیع یک‌نواخت این ذرات در یک ماده دیگر و کمک به تقویت ثبات چربی، آب و پروتئین کمک می‌کند. لسیتین، مشتق از سویا، موجود در روغن نباتی مبتنی بر سویا، یک امولسیون‌کننده طبیعی است که باعث تقویت و بهبود بافت کلی کیک‌ها و کالاهای پخته می‌شود. لسیتین از این نظر منحصر به فرد است که حاوی موادی است که به صورت هیدروفیل و لیپوفیلیک هستند، به طور مساوی در هر دو چربی و آب به طور هم‌زمان معلق هستند. توانایی لسیتین در هم‌جوشی چربی و ترکیب چربی آب، خاصیت امولسیون‌کننده آن است. 

کارکردهای اصلی امولسیفایرها در پخت کیک عبارت‌اند از:

  • بهینه‌سازی توزیع روغن در پراکندگی آب و تثبیت امولسیون حاصل از آن
  • بهینه‌سازی توزیع هوا و تثبیت کف
  • بهینه‌سازی ویژگی‌های داخلی
  • بهبود ماندگاری
  • استفاده بهینه از روغن‌های مایع

امولسیفایر کیک

انواع امولسیفایر کیک:

امولسیفایر کریستالی آلفا در کیک: یک کلاس از امولسیفایرها وجود دارد که به عنوان آلفا تمیز شناخته می‌شوند که در صورت آب‌رسانی به فرم بلور آلفا تبدیل می‌شوند. برخی از نمونه های امولسیفایرهای تمایل به آلفا شامل PGMS، پلی‌گلیسرول استرها، SSL و DATEM هستند. هدف از امولسیفایر در کیک خمیر کیک یک فوم / امولسیون پیچیده است.

کیفیت کیک بستگی به هوادهی و تعداد و اندازه بهینه حباب‌هایی دارد که بافت را تعیین می‌کنند. امولسیفایرهای بلوری آلفا از نظر پتانسیل هوادهی خود در مخلوط کردن تک و یا دو مرحله‌ای برجسته هستند. پایداری حباب‌ها و انبساط یکنواخت هنگام پخت به بهینه‌سازی حجم کمک می‌کند. 

پروپیلن گلیکول مونوسترات: (PGMS OR PGME) PGMS رایج‌ترین امولسیفایر مورد استفاده در پخت کیک آمریکایی برای کمک به هوادهی و ماندگاری است.

پروپیلن گلیکول مونوسترات (PGMS) نوعی از مونستر پروپیلن گلیکول است (PGME یک کلاس کامل از مواد شیمیایی است).

این امولسیفایر استر است که در آن پروپیلن گلیکول با یک اسید چرب ترکیب می‌شود. محصول حاصل شده از هر دو مونو و دی‌استرها تشکیل شده است.

جزء مونوستر (به عنوان مثال PGMS) یک امولسیفایر تمایل به آلفا به خصوص به عنوان یک امولسیفایر هوادهی در ترکیب با مونوگلیسیریدها کاربردی است.

پلی‌گلیسرول استرها (PGE) امولسیفایر مشتق دیگر Polyglycerol Esters است، و معمولاً توسط نانوایی‌های کیک اروپایی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما تا به امروز توسط نانوایی کیک آمریکای شمالی به ندرت مورد استفاده قرار گرفته است. استرهای پلی‌گلیسرول امولسیفایر هستند که در آن‌ها اسید چرب با پلی‌گلیسرول ترکیب می‌شود.

سایر محصولات ما: نیاسین آمید

فروش انواع امولسیفایر کیک:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید