اتیل لاکتات

خرید اتیل لاکتات

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

معرفی اتیل لاکتات:

اتیل‌لاکتات (Ethyl lactate) ماده‌ای شیمایی مایع با رنگ زرد شفاف و فرمول C5H10O3 که شناسه پابکم آن 7344 است و در دمای 25 درجه سانتی‌گراد قابلیتی انحلال دارد اما در آب و یا اتانول قابلیت حل ندارد و تنها می‌تواند با آن‌ها مخلوط شود. نگه‌داری از این محصول بهتر است در دماهای پایین باشد زیرا در دمای 46 درجه سانتی‌گراد موجب آتش‌سوزی می‌شود.

کاربردهای اتیل لاکتات:

اتیل‌لاکتات یک عامل طعم‌دهنده است، از این ماده شیمیایی در انواع نوشیدنی‌های الکی می‌توان استفاده کرد! اتیل‌لاکتات در برخی از مواد غذایی از جمله:

  • توت‌سیاه
  • آناناس
  • تمشک و سرکه وجود دارد.

اتیل‌لاکتات به طور طبیعی در مقادیر کم در غذاهای متنوعی از جمله شراب، مرغ و میوه‌های مختلف به عنوان طعم‌دهنده یافت می‌شود.

بوی اتیل‌لاکتات وقتی که ضعیف می‌شود مانند بوی ملایم از کره با عطر خفیفی از نارگیل است، از این ماده در صنایع داروسازی به عنوان یک حلال قوی و همین‌طور راهی برای درمان آکنه استفاده می‌شود.

قیمت اتیل لاکتات:

اتیل‌لاکتات به دلیل واردات مستقیم و جلوگیری از چرخش بار به دست دلال‌ها قیمت بسیار مناسبی نسبت به مابقی فروشندگان دارد! شما می‌توانید تنها یک بار از ما خرید کنید تا این تفاوت را مشاهده کنید.

فروش اتیل لاکتات:

تیم بازرگانی پیشگامان شیمی آریا وارد کننده انواع مواد شیمیایی و مواد اولیه کارخانه‌جات به صورت مستقیم از برترین برندهای مطرح و معتبر در سراسر جهان است!

شما می‌توانید جهت خرید اتیل لاکتات با شماره تلفن‌های شرکت که در سایت قرار گرفته‌اند در تماس باشید

دیگر محصولات ما: ستیل الکل

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید