پرسولفات پتاسیم

پرسولفات پتاسیم

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

پر سولفات پتاسیم یا KPS یک کریستال بی‌رنگ شفاف و اکسیدکننده قوی است. پتاسیم‌پرسولفات یا همان پتاسیم پروکسیدی سولفات نوعی ترکیب معدنی جامد سفید رنگ است که به نسبت کم محلول در آب سرد بوده، ولی در آب گرم خاصیت انحلال‌پذیری بهتری دارد. عموماً بلافاصله در حجم‌های بالا قابل دسترسی است.

پرسولفات پتاسیم را می‌توان با الکترولیز کردن محلول سرد بی‌سولفات پتاسیم در سولفوریک اسید با چگالی کنونی و یا با اضافه‌کردن پتاسیم بی‌سولفات به محلول آمونیم پروکسی دی سولفات نمک با خاصیت انحلال‌پذیری بیشتر تهیه کنید. در اصل این ماده از طریق اکسیداسیون شیمیایی سولفات پتاسیم با استفاده از فلوئور تهیه می‌شود.

پرسولفات پتاسیم در فولاد، صنعت عکاسی و پزشکی، آغازگر پلیمریزاسیون لاتکس یا محلول مونومرهای اکریلیک، وینیل استات، وینیل کلرید و دیگر محصولات کاربرد دارد. هم چنین از استیروئن، آکریلونیتریل، بوتادین و امولسیون مشابه برای کوپلیمرازی است. پر سولفات پتاسیم به آرامی در محیط مرطوب تجزیه می‌شود.

کاربرد پرسولفات پتاسیم:

  1. این محصول به عنوان عامل desizing و سفید کننده استفاده می‌شود.
  2. برای تخریب اکسیداتیو مواد مضر در استخر استفاده می‌شود.
  3. می‌توان در تولید اصلاح‌کننده نشاسته و در تولید مواد چسب و پوشش استفاده شود.
  4. آن را می‌توان در اکسیداسیون زنجیره شاخه، الکل و اکسیداسیون هیدروکسید آروماتیک استفاده کرد.
  5. این محصول نقش رنگ‌آمیزی را بازی می‌کند، که یکی از ترکیبات اصلی رنگ مو نیز است.
  6. این محصول می‌تواند به عنوان عامل گلوتن آرد گندم استفاده شود.
  7. این عمدتاً به عنوان سفید کننده و ضد عفونی‌کننده پارچه استفاده می‌شود.
  8. این محصول می‌تواند به عنوان شتاب‌دهنده پلیمریزاسیون در رزین‌های مصنوعی استفاده شود.
  9. به عنوان یک عامل سفید کننده در سفید کننده‌های مختلف مو، به عنوان یک عامل مبادله یونی، یک عامل غربال‌گری و عامل درمان سطح، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایر محصولات ما: سیتریمینیوم کلراید

فروش پرسولفات پتاسیم:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول پر سولفات پتاسیم مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید