مونو پتاسیم فسفات

فروش مونو پتاسیم فسفات

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

خصوصیات و ویژگی های مونو پتاسیم فسفات

مونو پتاسیم فسفات، MKP (همچنین دی هیدروژن فسفات پتاسیم، KDP یا فسفات پتاسیم یک‌ساله)، KH 2PO 4، یک نمک محلول پتاسیم و یون فسفات دی هیدروژن است که به عنوان کود، افزودنی مواد غذایی و قارچ‌کش مورد استفاده قرار می‌گیرد. این یک منبع فسفر و پتاسیم است. این یک عامل بافر است. هنگامی که در مخلوط های کود با اوره و آمونیم فسفات استفاده می‌شود، فرار از آمونیاک را با حفظ اسیدی در سطح نسبتاً پایین به حداقل می‌رساند. کریستال‌های تک در دمای اتاق پارا اکسیژن هستند. در دماهای زیر -150 درجه سانتی‌گراد (-238 درجه فارنهایت) آن‌ها تبدیل به فاز الکتریکی می‌شوند.

پودر این ماده می‌تواند در مخلوط‌های کود مورد استفاده قرار گیرد تا فرار آمونیاک را با حفظ pH پایین کاهش دهد. اغلب به عنوان یک منبع مواد مغذی در تجارت گلخانه‌ای و هیدروپونیک استفاده می‌شود. این پودر بهترین منبع جهت تأمین فسفر و پتاسیم گیاهان در مراحل رشد بوده، و از این رو می‌تواند در زمانی که گیاه هم‌زمان به عنصرهای پتاسیم و فسفر نیاز دارد، بسیار مفید واقع شود. یک‌نواختی شکوفه‌ها، رشد رویشی، افزایش مقاومت گیاه، بهبود کیفیت رنگ و طعم میوه به شکل موثری از مونو پتاسیم فسفات تأثیر پذیر است.

به عنوان یک کریستال، برای خواص اپتیکی غیر خطی آن ذکر شده است. در مدولاتورهای نوری و برای اپتیک‌های غیر خطی مانند نسل دوم هارمونیک (SHG) مورد استفاده قرار می‌گیرد. مونو پتاسیم فسفات منظم دارای جذب در این طول موج تقریباً 4.7-6.3٪ در هر سانتی‌متر ضخامت است، در حالی که KDP بسیار جوش‌دار دارای جذب به طور معمول کمتر از 0.8٪ در هر سانتی‌متر است.

مونو پتاسیم فسفات

فرمول مولکولی: H2KO4P

ظاهر: دی هیدروژن فسفات پتاسیم، 98٪ +؛ دی هیدروژن فسفات پتاسیم، ACS ،99.0٪ min؛ دی هیدروژن فسفات پتاسیم، Puratronic®، 99.999٪ (فلزات)، حداکثر Si 10ppm؛ پتاسیم دی هیدروژن فسفات، 98٪ +؛ دی هیدروژن فسفات پتاسیم، ACS 99.0٪ min؛ دی هیدروژن فسفات پتاسیم، Puratronic® ،99.999٪ (فلزات)، حداکثر Si 10ppm؛ کریستال سفید یا پودر سفید بی‌بو

نقطه‌ذوب: 252.6 درجه سانتی‌گراد

نقطه‌جوش: در دسترس نیست

حلالیت: کمی محلول در آب است. در الکل غیر قابل حل است.

کاربردهای مونو پتاسیم فسفات:

مونو پتاسیم فسفات پتاسیم دی هیدروژن فسفات نمک محلول که منبع فسفر و پتاسیم است. هنگامی که در مخلوط‌های کود با اوره و آمونیم فسفات استفاده می‌شود، فرار از آمونیاک را با نگه‌داشتن pH در سطح نسبتاً پایین به حداقل می‌رساند.

سایر اسامی شناخته شده: پتاسیم فسفات یک‌ساله، اسید فسفریک، نمک مونوکالس

فرمول مولکولی: KH2PO4

برنامه‌های کاربردی:

  • کود
  • افزودنی مواد غذایی
  • قارچ‌کش
  • عامل بافر

 MKP دارای معادل 52٪ P2O5 و 34٪ K2O است و دارای برچسب 0-52-34 می‌باشد. MKP اغلب به عنوان منبع تغذیه ای در تجارت گلخانه‌ای و هیدروپونیک استفاده می‌شود.

مونو پتاسیم فسفات (MKP) یا دی هیدروژن فسفات پتاسیم (KDP) یک اسید فسفریک اسید پتاسیم محلول با فرمول شیمیایی KH2PO4 است.

دیگر محصولات: مونو آمونیوم فسفات

فروش مونو پتاسیم فسفات:

مونو پتاسیم فسفات در کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مونو پتاسیم فسفات مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید