مونو اتیلن گلیکول meg

مونو اتیلن گلیکول meg

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

مونو اتیلن گلیکول یک مایع واضح، شیرین و کمی چسبناک است که در دمای 198 درجه سانتی‌گراد (388.4 درجه فارنهایت) جوش می‌زند. شایع‌ترین استفاده آن به عنوان یک ضد یخ خودرو است. محلول اتیلن گلیکول و آب‌جوش در دمای 129 درجه سانتی‌گراد (264.2 درجه فارنهایت) و انجماد در -37 درجه سانتی‌گراد (-34.6 درجه فارنهایت)، این ماده به عنوان یک ضد یخ و خنک‌کننده در مایعات هیدرولیکی و در تولید دینامیت‌ها و رزین‌های کم دمایی استفاده می‌شود. مونو اتیلن گلیکول بسیار سمی است. حیوانات یا انسان‌هایی که آن را می‌نوشند، بسیار بیمار می‌شوند و ممکن است بمیرند.

کاربرد اتیلن گلیکول:

مونو اتیلن گلیکول نوعی ماده شیمیایی است که معمولاً در بسیاری از کاربردهای تجاری و صنعتی از جمله ضد یخ و خنک‌کننده استفاده می‌شود. مونو اتیلن گلیکول کمک می‌کند موتور خود را از یخ‌زدگی در زمستان و به عنوان یک خنک‌کننده به منظور کاهش بیش از حد در تابستان کمک کند.

دیگر استفاده‌های مهم از مونو اتیلن گلیکول شامل مایعات انتقال گرما به عنوان خنک‌کننده‌های صنعتی برای کمپرسورهای گاز، گرمایش، تهویه، سیستم‌های تهویه مطبوع و اسکی روی یخ استفاده می‌شود. اتیلن‌گلیکول همچنین به عنوان یک ماده خام در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات از جمله الیاف پلی‌استر برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی، فرش و بالش استفاده می‌شود؛ فایبرگلاس مورد استفاده در محصولات مانند اسکی جت، bathtubs، و توپ‌های بولینگ؛ و رزین‌پلی‌اتیلن‌ترفتالات که در بسته‌بندی فیلم و بطری استفاده می‌شود. بسیاری از این محصولات صرفه‌جویی در انرژی و هزینه کارآمد و همچنین قابل بازیافت است.

روان‌کننده صنعتی:

به عنوان یک ماده از خازن‌های الکترولیتی، به عنوان یک حلال در رنگ و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنایع:

در فرمولاسیون جوهر چاپگر، جوهر پد تمبر، و جوهر برای قلم توپ، به عنوان یک نرم‌کننده به‌کار می‌رود.
عامل برای سلفون، و در سنتز مواد منفجره ایمنی، پلاستیسایزر، الیاف مصنوعی (تریلن، داکارون) و واکس مصنوعی.
اتیلن گلیکول نیز برای باند فرودگاه‌ها و هواپیماهای فرودگاهی استفاده می‌شود.

سایر محصولات ما: سیکلو هگزانول

فروش مونو اتیلن گلیکول:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مونو اتیلن گلایکول مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید