بنزوفنون

فروش بنزوفنون

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

بنزوفنون جامد سفید با بوی مطبوع ظاهر می‌شود. ممکن است در آب شناور یا غرق شود. (USCG ،1999) مواد شیمیایی CAMEO در میوه‌ها یافت می‌شود. بنزوفنون در انگور وجود دارد. بنزوفنون ماده‌ای طعم‌دهنده و حساس‌کننده متداول در فتوشیمی است. با عبور از حالت S1 به حالت سه‌گانه با عملکرد تقریباً 100٪ می‌رسد. این ماده یک ساختمان ساختاری است که به طور گسترده در شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک اطلاعاتی متابولوم انسانی (HMDB) بنزوفنون ساده‌ترین عضو کلاس بنزوفنون‌ها است، فرمالدئید که در آن هر دو هیدروژن توسط گروه‌های فنیل جایگزین می‌شوند. این ماده به عنوان ماده حساس‌کننده نور و متابولیت‌های گیاهی نقش دارد.

کاربردها و ویژگی‌های بنزوفنون:

بنزوفنـون یک ترکیب ارگانیک با رایحه خوشبو است که به طور طبیعی در انگور و سایر میوه‌ها مشاهده می‌شود. این ترکیب در برخی محصولات مراقبت شخصی و مصرف‌کننده و بسته‌بندی به عنوان فیلتر UV استفاده می‌شود.

فروش بنزوفنون

در محصولات مراقبت از پوست مانند صابون و چرب لب، به جلوگیری از تخریب سایر مواد در زیر اشعه ماوراء بنفش کمک می‌کند و از رنگ و رایحه محصول محافظت می‌کند. اکسی بنزون، مشتق بنزوفنون، همچنین به دلیل توانایی آن در جذب اشعه‌های مضر UV، در بسیاری از کرم‌های ضد آفتاب ماده مؤثر است.

بنزوفنـون همچنین در طیف وسیعی از کالاهای خانگی و کالاهای مصرفی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در محصولات لباسشویی و تمیز کردن، بنزوفنون به عنوان یک ترکیب عطر به فرمولاسیون محصول اضافه می‌شود و همچنین به محافظت از محصول در برابر تخریب که می‌تواند در اثر اشعه ماوراء بنفش و قرار گرفتن در معرض هوا باشد، کمک می‌کند. در محصولات مصرفی مانند عینک آفتابی، کفش و تجهیزات ورزشی، بنزوفنـون به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش که می‌تواند باعث خراب شدن محصول شود، کمک می‌کند. علاوه بر این، به عنوان یک ماده در بسته‌بندی پلاستیکی غیر غذایی، به جلوگیری از آسیب آفتاب و محو شدن محصول درون بسته‌بندی کمک می‌کند.

سایر محصولات ما: رزین اپوکسی

فروش بنزوفنون:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید