آنتی اسکالانت

فروش آنتی اسکالانت

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

[کل: 0 میانگین: 0]

آنتی اسکالانت یک ماده افزودنی آب پیش تصفیه شده برای سیستم اسمز معکوس است که در جلوگیری از پوسته‌پوسته‌شدن غشاها بسیار مؤثر است. قبل از این‌که آب خوراک وارد غشای اسمز معکوس شود، یک ماده ضدعفونی‌کننده داخل آب تزریق می‌شود و از طریق سیستم ارسال می‌شود. مواد شیمیایی باعث ایجاد تاخیر زمانی بین بی‌کربنات و منیزیم و کلسیم می‌شوند.  تأخیر اجازه می‌دهد تا قبل از هرگونه واکنش شیمیایی، که در آن مقیاس می‌تواند تشکیل شود، آب از غشاء عبور کند.

این نتایج در مقیاس شکل نمی‌گیرد زیرا آب توسط RO تصفیه می‌شود.

آنتی اسکالانت پیش درمانی است که قبل از ورود آب خوراک به غشاهای RO به آب‌های خوراکی تزریق می‌شود. حضور آن واکنش بین منیزیم کلسیم و بی‌کربنات را به تأخیر می اندازد. این نتایج در مقیاس شکل نمی‌گیرد زیرا آب توسط RO تصفیه می‌شود. از آن‌جا که مدت زمان آب در سیستم غشایی در طول درمان نسبتاً کوتاه است، از تشکیل مقیاس جلوگیری می‌شود.

کاربردها و ویژگی‌های آنتی اسکالانت:

آنتی اسکالانت به کنترل مقادیر معدنی کلسیم، منیزیم، باریم، استرانسیوم، فلوراید، آهن و سیلیس کمک می‌کند. در صورت استفاده مداوم، ضریب اطمینان RO باعث افزایش بیش از 80٪ تمایل‌های مقیاس‌پذیری می‌شود. آنتی‌باکتریال برای اسمز معکوس  و استفاده از میزان بهبودی بسیار زیاد غشاء، غیرقابل نفوذ است. در عملیات نمک‌زدایی غشاها در نسبت‌های ریکاوری بالا، میزان حلالیت گچ و کلسیت از سطح اشباع بیشتر شده و منجر به تبلور در سطوح غشایی می‌شود. 

طیف کاملی از آنتی اسکالانت را برای اطمینان از ماندگاری و تولید حداکثر از گیاه RO شما تأمین می‌کند. استفاده از این محصول مدت زمان طولانی‌تر و طولانی‌شدن طول عمر عناصر و در نتیجه کاهش هزینه‌های عملیاتی و سرمایه را فراهم می‌کند. استفاده در کاربردهای صنعتی نتایج بسیار خوبی را در فرآیندهای جداسازی غشاها از جمله کاربرد اسمز معکوس (RO)، نانو فیلتراسیون (NF) و کاربردهای اولترافیلتراسیون (UF) نشان می‌دهد.

مهار مقیاس مؤثر و دوز شیمیایی کم سرعت بازیابی بالا و مقرون به صرفه نتایج عالی به عنوان جایگزینی برای فیلترهای نرم‌کننده طبقه‌بندی شده برای استفاده در تولید آب آشامیدنی موثر از طیف وسیعی از pH کاربرد دارد.

آنتی اسکالانت

سایر محصولات ما: پرکلرات

فروش آنتی اسکالانت:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید