آنتی اسکالانت فلوکون 260

فروش آنتی اسکالانت فلوکون 260

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09124850508

آنتی اسکالانت فلوکون 260 (Flocon 260) نوعی ماده شیمیایی می‌باشد که برای جلوگیری از ایجاد رسوبات و گرفتگی ممبران‌های دستگاه تصفیه آب‌های صنعتی بکار برده می‌شود. افزودنی‌های ضد عفونی‌کننده که به عنوان پیش آزمون برای سیستم‌های اسمز معکوس استفاده می‌شوند، در جلوگیری از پوسته پوسته‌شدن غشا بسیار مؤثر هستند. Flocon 260 یک محلول آبی از یک پلیکربوکسیلیک اسید متخصص است که در کنترل دفع نماتدهای تشکیل‌دهنده مقیاس غیر معدنی و مقادیر ذرات روی سطوح غشایی بسیار مؤثر است.

فلوکون 260 تحت شرایط نرمال تحت تأثیر کلر و سایر اکسید کننده‌های بیوسید قرار نمی‌گیرد. می‌توان آن را در سیستم‌های غشایی با استفاده از کلر و متابی سولفیت‌سدیم مورد استفاده قرار داد. این یک محلول آبی اسید آلی است و به همین ترتیب در شکل متمرکز آن خورنده است. بنابراین باید تجهیزات دوزدار مقاوم در برابر خوردگی استفاده شود. نمونه‌هایی از مواد مناسب از فولاد ضد زنگ 316L یا پلاستیک‌هایی مانند GRP ،PVC و PE استفاده می‌شود. این محصول در تمامی ابعاد با آب قابل محلول است.

شکل ظاهری: مایع ضخیم زرد رنگ

pH <2

وزن مخصوص: 1.14 تا 1.165

محدوده‌ی انجماد 0 تا -10 درجه سانتی‌گراد

کاربرد و مزایای آنتی اسکالانت فلوکون 260:

  • کنترل دفع اسیدهای فرمولاسیون غیر وراژیک و ایجاد ذرات بر روی سطح مایع است.
  • جلوگیری از ایجاد رسوبات و گرفتگی ممبران‌های دستگاه تصفیه آب‌های صنعتی
  • فلوکون260  یک ضد عفونی‌کننده چند منظوره و ضد فیلتر برای سیستم‌های اسمز معکوس است.
  • موثر در کنترل هر دو کریستالیزاسیون و ذرات ریختگی سطوح غشاء.
  • در مقابل فرسایش سیلیس مؤثر است.
  • دارای تأیید سازگاری از تولید کنندگان غشاء است.
  • به استاندارد ANSI / NSF 60 برای استفاده در سیستم‌های اسمز معکوس تولید می‌شود.

فروش فلوکون 260:

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول فلوکون 260 بار برند شرکت BWA انگلیسی مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات ما: ژلاتین

آنتی اسکالانت فلوکون 260

سیدی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *