کوبالامین

فروش کوبالامین

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

کوبالامین (ویتامین B12) یک ماده مغذی اساسی است که به طور انحصاری از منابع باکتری حاصل می‌شود. این یک عامل مؤثر در سه واکنش آنزیمی شناخته شده است. كوبالامین موجود در سرم به دو پروتئین ترانس كوبالامین و هاپتوكورین متصل است. اولی مسئول تحویل اساسی کوبالامین به بیشتر بافت‌ها است.

در دسترس بودن ناكافي كوبالامين در بافت، به ترتيب باعث افزايش غلظت اسيد متيلمالونيك اسيد و هموسيست (e) به علت مهار موتازيل methylmalonyl-CoA و methionine synthase مي‌شود. گیاه‌خواران دقیق از دیرباز شناخته شده بودند که در معرض کمبود کوبالامین هستند که طی سالهای متمادی به طرز موذی توسعه می‌یابد.

کوبالامین (vB12) یک توصیف عمومی از ترکیبات است که توسط یک ساختار حلقه خورنده (یک اتم کبالت متصل به شش لیگاند) با فعالیت بیولوژیکی مشابه مشخص می‌شود.

کاربردهای کوبالامیـن:

ویتامین B12 که به آن کوبالامین نیز گفته می‌شود یکی از 8 ویتامین B است. تمام ویتامین‌های B به بدن کمک می‌کنند تا مواد غذایی (کربوهیدرات ها) را به سوخت (گلوکز) تبدیل کند، که برای تولید انرژی استفاده می‌شود. این ویتامین‌های گروه B که اغلب به عنوان ویتامین های پیچیده B نامیده می‌شوند نیز به بدن کمک می‌کنند تا از چربی‌ها و پروتئین‌ها استفاده کند.

ویتامین‌های پیچیده B برای:

  • پوست
  • مو
  • چشم
  • کبد سالم

مورد نیاز هستند.

آن‌ها همچنین به عملکرد صحیح سیستم عصبی کمک می‌کنند. تمام ویتامین‌های B محلول در آب هستند به این معنی که بدن آن‌ها را ذخیره نمی‌کند. کوبالامین یک ویتامین به ویژه مهم برای حفظ سلول‌های عصبی سالم است و به تولید DNA و RNA، ماده ژنتیکی بدن کمک می‌کند.

کوبالامین در ساخت DNA نقش دارد و همچنین به سالم ماندن سلول‌های عصبی و گلبول‌های قرمز کمک می کند.

فروش کوبالامین

فـروش کوبالامین:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران، آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، آلانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر، سوربیتول و…. را در تمامی زمینه‌های دارویی و پزشکی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، اسانس‌ها، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کنید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید