کراس کارملوز سدیم

کراس کارملوز سدیم

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

[کل: 0 میانگین: 0]

کراس کارملوز که بیشتر به عنوان CMC سدیم شناخته شده است، یک پلیمر متقابل متصل از کربوکسی متیل سلولز سدیم است. این پودر سفید، جریان آزاد باعث جدا شدن یک قرص در روده می‌شود.

کراس کارملوز سدیم به عنوان یک پودر بی‌بو، سفید و یا خاکستری رنگ دیده می‌شود. در آب محلول است، هرچند سدیم کراس کاراملوز به سرعت در هنگام تماس با آب به 4 تا 8 برابر حجم اصلی آن متورم می‌شود. تقریباً غیر قابل حل در استون، اتانول و تولوئن است این یک ماده با ثبات است اگرچه جزء مواد هوروسکوپی است.

کراس کارملوز سدیم محلول خوب آب، محلول در آب سرد است. این عامل امولسیون، پراکندگی جامد و خواص فیزیکی و شیمیایی غیر معمول و بسیار ارزشمند فیزیکی و فیزیکی ندارد.

کراس کارملوز سدیم می‌تواند به طور گسترده‌ای در حفاری نفت استفاده می‌شود، داشتن قابلیت کنترل آب از دست رفته از ویژگی‌های خوب آن هست.

ویژگی‌های کراس کارملوز سدیم:

PH 5.0-7.0

از دست دادن خشکی (٪) ≤10.0

Na-کلرید و Na-گلیکولات (٪) ≤0.50

باقی‌مانده در احتراق (٪) 14.0-28.0

فلزات سنگین (ppm) ≤10.0

درجه جایگزینی 0.60-0.85

محتوی مواد محلول در آب (٪) ≤10.0

تنظیم حجم (میلی‌لیتر) 10.0-30.0

200 مش (74 میکرون) باقی‌مانده ≤10.0

کاربردها و خصوصیات کراس کارملوز:

کراس کارملوز سدیم به طور فعال در بازار داروسازی به عنوان خرید مواد اولیه دارویی استفاده می‌شود، این ماده تخریب‌کننده فوق‌العاده به عنوان یک افزودنی به طور معمول استفاده می‌شود. این افزودنی از موقعیت خوبی در بازار برخوردار است و از سوی اداره غذا و داروی ایالات متحده تایید شده است. به طور عمده در قرص‌های حاوی مکمل‌های غذایی استفاده می‌شود، اما ویژگی‌های شگفت‌انگیزی دارد که به لیستی از ویژگی‌های مفید خود اضافه می‌کند.

تعداد کمی ازخصوصیات و ویژگی‌های سودمند کراس کارملوز عبارت‌اند از:

  • حلالیت و جذب آب
  • انحلال مواد مخدر و تجزیه مواد مخدر
  • محلول در دستگاه گوارش
  • امولسیفایر

کراس کارملوز دارای ویژگی‌های بسیار متنوع و منافعی است که برای برنامه‌های مختلف صنعتی و پزشکی بسیار مطلوب است و از لحاظ استراتژیک به لحاظ اقتصادی قابل استفاده است. این پلیمر صنعتی دارای دو حالت مختلف با ترکیب مرطوب و ترکیب گرم است. این پودر سفید فیبر دار با ویژگی‌های شدید حلالیت آن در بازار قرار دارد که به عنوان پلیمر بزرگ در شرکت‌های داروسازی قرار می‌گیرد.

فروش کراس کارملوز سدیم:

کراس کارملوز در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول کراس کارملوز مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات: آسپارتام

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 5 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید