نیاسین آمید

فروش نیاسین آمید

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

دو نوع ویتامین B3 وجود دارد. یک شکل نیاسین و دیگری شکل نیاسینامید است. نیاسین آمید در بسیاری از غذاها از جمله مخمر، گوشت، ماهی، شیر، تخم‌مرغ، سبزیجات سبز، لوبیا و  غلات یافت می‌شود. نیاسین آمید همچنین در بسیاری از مکمل‌های ویتامین B با سایر ویتامین‌های گروه B یافت می‌شود. نیاسین آمید از طریق نیاسین رژیم غذایی نیز می‌تواند در بدن ایجاد شود.

نیاسین آمید، آمید ویتامین B3 (نیاسین) یک ماده درون‌زا هیدروفیل است. اثرات آن پس از کاربرد اپیکوتین مدت‌هاست که در ادبیات شرح داده شده است. با توجه به فراهمی زیستی کافی، این ویتامین بسته به غلظت آن، دارای اثرات ضد انعطاف‌پذیر، ضدمیکروبی، وازوکتیو، محافظ عکس، سبوستاتیک و دارای تابش نور است.

کاربردها و ویژگی‌های نیاسین آمید:

این ویتامین یک ماده خوب تحمل و بی‌خطر است که اغلب در مواد آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. داده‌های بالینی برای استفاده درمانی آن در درماتوزهای مختلف به طور فزاینده‌ای در ادبیات یافت می‌شود. اگرچه داده‌های موجود برای یک ارزیابی علمی پایه کافی نیست، اما می‌توان اظهار داشت که استفاده از نیاسین آمید در آماده‌سازی‌های گالنیک برای کاربرد اپی کوکال چشم اندازهای جالب توجهی را ارائه می‌دهد.

به طور کلی، این ماده می‌تواند به ساخت پروتئین در پوست و قفل شدن در رطوبت کمک کند تا از آسیب‌های محیطی جلوگیری کند.

مزایای فردی شامل موارد زیر است: مصونیت نیاسین آمید به ساخت keratinTrusted Source کمک می‌کند، نوعی پروتئین که پوست شما را محکم و سالم نگه می‌دارد. این برای همه انواع پوست مفید است، به خصوص اگر شما دچار اگزما یا پوست بالغ هستید. قرمزی و لکه بینی را به حداقل می‌رساند. این ماده باعث کاهش التهاب منبع قابل اعتماد می‌شود که ممکن است به کاهش قرمزی از اگزما، آکنه و سایر شرایط التهابی پوست کمک کند. 

در بدن ما، نیاسین آمید هنگامی تشکیل می شود که غذاهای پر از نیاسین (مانند جگر یا قارچ) بخوریم. ما نیاسین را به نیاسین آمید فعال تبدیل می کنیم، که به نوبه خود به عنوان پیشرو در کوآنزیم‌های NADH و NADPH عمل می‌کند.

نیاسین آمید

نیاسین آمید چه مزایایی دارد؟

از آسیب در برابر آفتاب محافظت می‌کند. نیاسین آمید می‌تواند همزمان سلول‌های سالم پوست را بازسازی کند و در ضمن آن‌ها را از آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند. هایپرپیگمانتاسیون را درمان می‌کند.

برخی تحقیقات نشان داده‌اند که 5 درصد غلظت نیاسین‌آمید می‌تواند در روشن‌شدن نقاط تاریک مفید باشد. مزایا بعد از چهار هفته دیده می‌شد‌، اما بیش از دو ماه نیست. این مزیت ممکن است به دلیل افزایش تولید کلاژن باشد.

خطوط و چین و چروک‌های ریز را به حداقل می‌رساند. تحقیقات همچنین نشان داده است که همین غلظت در کاهش برخی از علائم آفتاب ناشی از افزایش سن مفید است. این شامل خطوط و چین و چروک‌های زیبایی است.

از استرس اکسیداتیو محافظت می‌کند. نیاسینامید به ساخت سلول‌های پوست کمک می‌کند و در عین حال از آن‌ها در برابر فشارهای محیطی مانند نور خورشید، آلودگی و سموم نیز محافظت می‌کند. آکنه را درمان می‌کند. نیاسینامید ممکن است برای آکنه‌های شدید، به ویژه اشکال التهابی مانند پاپول‌ها و نبض‌ها مفید باشد. با گذشت زمان، ممکن است ضایعات کمتر و بهبود بافت پوست مشاهده شود.

سایر محصولات ما: سدیم PCA

فروش نیاسین آمید:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید