کاربرد منیزیم اکساید

فروش منیزیم اکساید

ارسال سفارش به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان

[کل: 0 میانگین: 0]

منیزیم یک ماده معدنی طبیعی است. منیزیم برای بسیاری از سیستم‌های بدن به ویژه عضلات و اعصاب بسیار مهم است. منیزیم اکساید به عنوان مکمل برای حفظ منیزیم کافی در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

منیزیم اکساید یک پودر سفید رنگی است که در حضور آب هیدروکسید منیزیم را تشکیل می‌دهد. از لحاظ تاریخی به عنوان منیزیم آلبا (ماده معدنی سفید از مگنزیا) شناخته می‌شد. ترکیبات اکسید منجر به برق نمی‌شوند.

با این حال، برخی اکسیدهای ساختاری پراوسکیت کاربرد یافته برای یافتن الکترونیکی در کاتد سلول‌های سوختی اکسید جامد و سیستم‌های تولید اکسیژن هستند. آنها ترکیباتی هستند که حداقل یک آنیون اکسیژن و یک کاتیون فلزی دارند.

منیزیم اکساید تحت نام‌های تجاری مختلف زیر موجود است: Mag-Ox 400 ،Uro-Mag و Mag-Caps.

فروش منیزیم اکساید

کاربردها و ویژگی های منیزیم اکساید

منیزیم اکساید یک منبع منیزیم از نظر حرارتی بسیار نامحلول و مناسب برای کاربردهای شیشه، نوری و سرامیک است.

آنها به طور معمول در محلول‌های آبی (آب) غیر محلول هستند و بسیار پایدار هستند. و باعث می‌شود آنها به راحتی به عنوان تولید کاسه‌های سفالی به الکترونیک پیشرفته و در اجزای سازنده وزن سبک در هوا و فضا و کاربردهای الکتروشیمیایی مانند سلول‌های سوختی که در آنها هدایت یونی دارند، در سازه‌های سرامیکی مفید باشند.

ترکیبات اکسید فلزی انیدریدهای اساسی هستند و بنابراین می‌توانند در واکنش‌های ردوکس با اسیدها و با عوامل کاهش‌دهنده قوی واکنش نشان دهند.

اکسید منیزیم همچنین در گلوله‌ها، قطعات، پودر، قرص و نانو لوله موجود است. (از امکانات تولید نانو مقیاس American Elements)

منیزیم اکساید یک ترکیب معدنی است که در طبیعت به عنوان ماده معدنی پریکلاز ظاهر می‌شود. در محیط‌های آبی به سرعت با آب ترکیب می‌شوند تا هیدروکسید منیزیم تشکیل شود. از این ماده به عنوان یک ملین ضد آنتی اکسیدان و خفیف استفاده می‌شود و دارای کاربردهای غیر دارویی زیادی است. 

سایر محصولات ما: سدیم PCA

فروش اکسید منیزیم

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد. ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع آرایشی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید