مترونیدازول

فروش مترونیدازول، قیمت مترونیدازول

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

مترونیدازول یک آنتی‌بیوتیک است. این آنتی‌بیوتیک تنها عفونت‌های باکتریایی و انگلی را مورد توجه قرار می‌دهد. این کار برای عفونت‌های ویروسی (مانند سرماخوردگی، آنفولانزا) کار نخواهد کرد. با استفاده از هر آنتی‌بیوتیک زمانی که لازم نیست، می‌تواند آن را برای عفونت‌های آینده کار کند.

این ماده برای درمان:

  • عفونت‌های پوستی
  • عفونت‌های روده‌ای و دهان (از جمله لثه‌های آلوده و آبسه‌های دندانی)

مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ماده در درمان شرایطی مانند واژینوز باکتریایی و بیماری التهابی لگنی استفاده می‌شود. این ماده یک داروی ضد میکروبی است که در برابر طیف گسترده‌ای از باکتری‌ها و پروتئوزاها بسیار فعال است.

این مورد برای درمان عفونت با و عفونت‌های باکتریایی واژن مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان درمان برای میکروسپوریدیوز و به عنوان درمان نگه‌دارنده برای جلوگیری از عود بیماری ایزوپروسیوز مورد مطالعه قرار گرفته است.

کاربرد مترونیدازول:

این ماده برای درمان:

  • نیش حشرات آلوده
  • زخم‌های پوستی
  • زخم‌های بستر و زخم
  • درمان و جلوگیری از عفونت‌های باکتریایی و انگلی

استفاده می‌شود.

این دارو بعدها برای درمان زخم‌معده با سایر داروها استفاده می‌شود. مترونیدازول یک آنتی‌بیوتیک است که با کشتن باکتری‌ها در بدن شما کار می‌کند. علاوه بر این، درمان مترونیدازول برای بیماران مبتلا به بیماری کرون که به سولفاسالازین پاسخ نمی‌دهد، در نظر گرفته می‌شود. مترونیدازول موضعی مصرف‌شده برای درمان روان‌گردان متوسط تا شدید مؤثر است. علاوه بر این، ژل مترونیـدازول در درمان دندانپزشکی برای درمان پریودنتیت در بیمارانی که دچار شکستگی مکانیکی موفق و یا ممکن نیست استفاده می‌شود.

سایر محصولات ما: اسید هیدروکلریک (جوهر نمک)

فروش مترونیدازول:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مترونیدازول مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید