بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

فروش بوتیل هیدروکسی آنیزول

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

بوتیل هیدروکسی آنیزول که دارای فرمول شیمیایی C11H16O2 است دارای شکل ظاهری جامدی روغنی با E شماره E320 است و در آب نیز قابلیت حل‌پذیری ندارد اما در اتانول، متانول و پروپیلن گلایکول قابلیت حل‌شدن را دارد. این ماده یک آنتی‌اکسیدان مصنوعی است که در مواد غذایی، لوازم آرایشی و داروها به طور عمده برای حفظ چربی‌ها و روغن‌ها استفاده می‌شود. بوتیل هیدروکسی آنیزول به طور معقول پیش‌بینی می‌شود که سرطان‌زا باشد. بوتیل هیدروکسی آنیزول شامل ترکیبی از دو ایزومر آلی 2-تربت بوتیل-4-هیدروکسی آنیزول و 3-تربت-بوتیل-4-هیدروکسی آنیزول است. 

بوتیل‌هیدروکسی آنیزول به‌وسیله یک پودر کریستالی سفید یا جامد مومی زرد سفید می‌شود.

استفاده از BHA: در طیف گسترده‌ای از مواد غذایی جامد و نوشیدنی‌های طعم‌دار مبتنی ‌بر آب.

حداکثر استفاده از BHA در غذاهای جامد تئوری بود که این مقدار کمتر از مقدار GSFA 1000 میلی‌گرم / کیلوگرم بود.

تاریخچه بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

از سال 1947، BHA به چربی‌های خوراکی و غذاهای حاوی چربی برای خواص آنتی‌اکسیدانی اضافه‌شده است، هیدروکسی متولید بوتیل (BHT)، حلقه معطر کنجوج BHA قادر به تثبیت رادیکال‌های آزاد است و آن‌ها را جداسازی می‌کند. با اعمال تسلیحات رادیکال آزاد، واکنش‌های رادیکال آزاد بیشتر جلوگیری می‌شود.

بوتیل هیدروکسی تولوئن

خواص شیمیایی و فیزیکی بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

فرمول مولکولی: C22H32O4

مترادف: بوتیل هیدروکسی انیزول Embanox پروتئکس ترت-بوتیل -4-متیوکسی فنول C11H16O2

وزن مولکولی: 360.5 گرم در مول

ترکیبات کامپوننت:

CID 8456 (2-Tert-Butyl-4-metoxoxhenhen)

CID 6932 (2-Tert-Butyl-4-hydroxyanisole)

نام محصول: هیدروکسی انیزول بوتیله (BHA)، آنتی اکسیدان فنلی

شرح: آنتی‌اکسیدان فنلی با فعالیت‌های بیولوژیکی گسترده توضیحات زیست شناختی آنتی‌اکسیدان فنولیک با فعالیت‌های مختلف بیولوژیکی سیگنالینگ MAPK و القای آنزیم‌های فاز I / II را در داخل بدن فعال می‌کند. فعال دهانی. ماده ضد سرطان فعال در شرایط in vivo و in vitro.

خلوص:> 96٪ 

بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA) و سلامتی

مؤسسات ملی بهداشت ایالات متحده آمریکا گزارش دادند که BHA به طور معقول پیش‌بینی می شود که مبتنی بر شواهد سرطان‌زایی در حیوانات آزمایشگاهی، سرطان‌زا باشد. به ویژه، هنگامی که به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود در دوزهای زیاد تجویز شود، BHA باعث پاپیلوما و سرطان سلول در موش‌ها و همسترهای طلایی سوریه می‌شود. در موش‌ها هیچ اثر سرطان‌زایی وجود ندارد؛  در حقیقت، شواهدی از اثر محافظتی در برابر سرطان‌زایی سایر مواد شیمیایی وجود دارد. هنگام بررسی آمار جمعیت انسانی، میزان کم BHA معمولی که معمولاً در معرض خطر ابتلا به سرطان نیست، ارتباط معنی داری نشان نمی‌دهد. با این حال، ایالت کالیفرنیا BHA را به عنوان یک سرطان‌زا ذکر کرده است.

بر اساس مطالعات حیوانات، برنامه ملی سم‌شناسی نتیجه گرفته است که BHA “به طور معقول پیش‌بینی می‌شود که یک انسان سرطان‌زا باشد”، در حالی که BHT با افزایش یا گاهی کاهش یافته خطر سرطان در حیوانات ارتباط دارد.

حتی اگر برنامه ملی سم شناسی آن را به عنوان “سرطان‌زای معقولانه پیش‌بینی شده” طبقه‌بندی کند، آژانس بین‌المللی سرطان آن را به عنوان یک سرطان‌زای احتمالی انسان طبقه‌بندی می‌کند و ذکر شده است. به عنوان یک سرطان‌زا شناخته شده.

سازمان غذا و داروی آن را “به طور کلی ایمن بودن” یا GRAS، امنیت استاندارد دولت به عنوان یک افزودنی و نگهدارنده مواد غذایی در نظر می گیرد. این برای استفاده در مواد غذایی مختلف به 02/0 درصد یا 200 قسمت در میلیون از چربی یا روغن موجود در مواد غذایی تأیید شده است.

BHt

کاربردها و ویژگی‌های یبوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA):

از این ماده در تهیه‌ی:

  • خوراک دام
  • آدامس‌ها روغن‌های حیوانی و گیاهی
  • چیپس
  • جلوگیری از تند شدن مواد غذایی دارای چربی
  • لوازم آرایشی، بهداشتی
  • پوست و مو
  • لاستیک‌سازی
  • مواد نفتی

استفاده می‌شود و به عنوان یک آنتی‌اکسیدارن و نگه‌دارنده در مواد غذایی و داروهایی مانند لوواستاتین و ایزوترتینوئین مورد مصرف قرار می‌گیرد.

هنگامی که در محصولات غذایی استفاده می‌شود، باعث تسریع بی‌خوابی، اکسیداتیو چربی‌ها و روغن‌ها و جلوگیری از از دست دادن فعالیت ویتامین‌های محلول در روغن می‌شود. این ماده ممکن است در ژل‌های دارویی، کرم‌ها و کپسول مایع یا ژلاتین، قرص‌ها و سایر فرم‌های دارویی یافت شود.

هیدروکسی‌آنیزول بوتیل در حفظ مواد غذایی به عنوان آنتی‌اکسیدان مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواص آن باعث می‌شود که مواد غذای فاسد نشوند. این ماده نیز در خوراک حیوانات، محصولات نفتی و لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

فروش بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA):

بوتیل‌هیدروکسی آنیزول(BHA) در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول بوتیل هیـدروکسی آنیزول(BHA) مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیگر محصولات: اسید فولیک

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید