اتیل پارابن

فروش اتیل پارابن

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

اتیل پارابن چیست؟

اتیل پارابن یک اتیل استر است که از غلظت رسمی گروه کربوکسی 4-هیدروکسی بنزوئیک اسید با اتانول به دست می‌آید.

این ماده به عنوان:

  • نگه‌دارنده غذای ضد میکروبی
  • عامل ضد قارچی
  • متابولیت گیاهی و فیتواستروژن نقش دارد.

اتیل پارابن (اتیل پارا هیدروکسی بنزوات) اتیل استر پتاسیم هیدروکسی بنزوئیک است. فرمول آن HO-C6H4-CO-O-CH2CH3 است. این عضو از کلاس ترکیبات معروف به پارابن‌ها است. این ماده به عنوان نگه‌دارنده ضد قارچ استفاده می‌شود. به عنوان یک افزودنی غذایی، E شماره E214 دارد. سدیم اتیل پارا هیدروکسی بنزوات، نمک سدیم اتیل پارابن، همان استفاده می‌شود و E شماره E215 داده می‌شود.

این ماده در نوشیدنی‌های الکلی یافت می‌شود و عامل ضد میکروبی و نگه‌دارنده است. همچنین در شراب قرمز، شراب سفید و قهوه‌ای موجود است.

خواص شیمیایی:

  • پودر کریستالی سفید
  • اتیل پارابن به عنوان یک پودر کریستال سفید و بدون بو دیده می‌شود.
  • یک ضد میکروبی
  • برونکودیلاتور، توکولیتیک
  • نگه‌دارنده برای داروسازی

روش‌های تولید:

اتیل پاراپن با استریسی کردن اسید پتاسیم هیدروکسی بنزوئیک با اتانول (95٪) تهیه می‌شود.

ethylparaben-food-and-cosmetic-preservative-vector-6093499

کاربردهای اتیل پارابن:

اتیل پارابن به عنوان یک ماده نگه‌دارنده ضد میکروبی در مواد آرایشی، محصولات غذایی و فرمولاسیون داروها به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این می‌تواند به تنهایی یا در ترکیب با سایر استرهای پارابن یا سایر عوامل ضد میکروبی استفاده شود. در لوازم آرایشی آن یکی از مواد نگه‌دارنده است که اغلب استفاده می‌شود.

پارابن‌ها در سطح وسیعی از PH تأثیر می‌گذارند و طیف وسیعی از فعالیت‌های ضد میکروبی دارند، اگر چه آن‌ها در برابر مخمرها و قالب‌ها موثر هستند.

به دلیل حلالیت نامطلوب پارابن‌ها، نمک‌های پارابن، به ویژه سدیم، اغلب استفاده می‌شوند. با این حال، این ممکن است pH فرمولاسیون ضعیف بافر را به قلیایی تبدیل کند.

این ماده یکی از خانواده‌های پارابن است. پارابن استرها تشکیل شده توسط p-hydroxybenzoic اسید و الکل است. آن‌ها عمدتاً به عنوان مواد زیستی در لوازم آرایشی و بهداشتی، داروها و یا مواد غذایی استفاده می‌شود. آن‌ها دارای قدرت هم‌افزایی با دیگر مواد زیستی هستند. Parabens می‌تواند باعث درماتیت تماس آلرژیک، به ویژه درماتیت مزمن و پوست زخمی‌شود.

اتیل پاراپن و سایر پارابن‌ها به طور گسترده‌ای به عنوان نگه‌دارنده‌های ضد میکروبی در لوازم آرایشی، محصولات غذایی، و داروهای خوراکی و موضعی استفاده می‌شود.

دیگر محصولات: روغن هسته انار

فروش اتیل پارابن:

اتیل پارابن به صورت کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اتیل پارابن مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید