آلومینیوم مونو استئارات

ارسال سفارش به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان

[کل: 0 میانگین: 0]

آلومینیوم مونو استئارات یک ترکیب آلی است که نمکی از اسید استئاریک و آلومینیوم است. این فرمول مولکولی Al (OH) 2C18H35O2 دارد. همچنین به نام‌های آلومینیوم دی‌هیدروکسی (octadecanoato-O-) یا دی‌هیدروکسی (استاراتو) شناخته می‌شود. از آن برای شکل‌دادن ژل در بسته‌بندی دارویی و در تهیه رنگ برای مواد آرایشی استفاده می‌شود. معمولاً در محصولات تجاری بی‌خطر است، اما آلومینیوم ممکن است در بدن جمع شود و این نیز یکی از ضررهای آن هست.

آلومینیوم‌مونو استئارات نمکی از آلومینیوم است. حاوی اکتادکانوات است. آلومینیوم‌مونو استئارات نمک آلومینیوم اسید چرب، اسید استئاریک است.

نام فارسي:آلومینیوم مونو استئاراتاسم دوم:technical, ~75% (Al), powder
نام علمي:Aluminum monostearateشرح مختصر:Aluminum dihydroxide stearate, Stearic acid aluminum dihydroxide salt
فرمول:CH3(CH2)16COOAl(OH)2مولار:344.47
نقطه جوش:Eyeshields, Gloves, type N95 (US), type P1 (EN143) respirator filter

فروش آلومینیوم مونو استئارات

کاربردها و ویژگی‌های آلومینیوم مونو استئارات:

آلومینیوم‌ مونو استئارات نمکی از اسید استریک و آلومینیوم با فرمول مولکولی Al (OH) 2C18H35O2 است. همچنین به عنوان آلومینیوم دی‌هیدروکسی آلومینیوم یا دی‌هیدروکسی (استاراتو) شناخته می‌شود، از این ماده برای تشکیل ژل در بسته‌بندی دارویی و در تهیه رنگ‌های آرایشی استفاده می‌شود. در حالی که برای استفاده بی‌خطر در نظر گرفته می‌شود، استفاده گسترده ممکن است منجر به تجمع آلومینیوم شود.

این ماده‌ای جامد است که در صنایع، رنگ، جوهر، گریس، موم، روغن‌های روان‌کننده ضخیم، ضد آب، تولید کننده براق، تثبیت‌کننده پلاستیک، مواد افزودنی غذایی. روش‌های تولید مونواستئارات آلومینیوم با واکنش آلومینیوم با اسید استئاریک تهیه می‌شود. کاربردهای دارویی این ماده عمدتاً در میکرو کپسول‌سازی و ساخت پمادها استفاده می‌شود. منیزیم آلومینیوم به عنوان یک عامل افزایش گرانروی در فرمولاسیون‌های آرایشی و دارویی غیر آبزیان استفاده می‌شود. علاوه بر این، به عنوان یک تثبیت‌کننده امولسیون در امولسیون‌های آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در مواد آرایشی مانند ریمیل، مرطوب‌کننده و ضد آفتاب استفاده می‌شود.

سایر مطالب: نیکوتین آمید

فروش آلومینیوم مونو استئارات:

آلومینیوم مونو استئارات به صورت کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی در انبار تهران و اصفهان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول آلومینیوم مونو استئارات مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید