اسانس

اسانس لیلیوم

امتیاز شما:
[کل: 4 میانگین: 5]

گل لیلیوم در مراتع و دامنه‌های چمن‌زار در ارتفاعات کم تا متوسط در امتداد سواحل غربی آمریکای شمالی از ونکوور تا جنوب کالیفرنیا رشد می‌کند. پس از گرده‌افشانی، گلبرگ‌های بزرگ لیلیوم برای محافظت از دانه‌ها به هم می‌چسبند تا بالغ شوند. این گل غذای اصلی بسیاری از مردمان بومی آمریکاست، به قدری مهم است که ‌می‌توان مزارع لیلیوم را به مالکیت و ارث برد. گل لیلیوم که درست پخته شده شیرین و بسیار قابل هضم هستند. پروانه‌های بومی و لاروهای آن‌ها همراه با گل لیلیوم و گیاهان علف‌زار است.

اسانس گل لیلیوم:

اسانس گل لیلیوم ماهیت معنوی-جنسی فرد را تمیز و متعادل می‌کند. این داروی شگفت‌انگیز، صمیمیت و الهام بخش روحانی را در یک رابطه تحریک می‌کند و پلی را بین انرژی‌های زن و مرد می‌سازد.

وقتی می‌خواهید عادت به فکر کردن را بشکنید یا بگویید که آنچه می‌خواهید یا نیاز دارید اتفاق نمی‌افتد یا نمی‌تواند اتفاق بیفتد، از اسانس گل لیلیوم استفاده کنید. همچنین وقتی فکر می‌کنید سخنان شما بی‌معنی یا بی‌قدرت هستند نیز مفید است. این عدم توانایی در صحبت کردن آنچه می‌خواهید ایجاد کنید، چاکرای گلو شما را تحت تأثیر قرار داده و ممکن است بر عملکرد غده تیروئید شما تأثیر بگذارد. (غده تیروئید به عنوان غده پروانه‌ای نیز شناخته می‌شود.)

اسانس گل لیلیوم به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید ایجاد کنید و برای بیان زندگی معنادار و قدرتمند صحبت کنید. این شامل نحوه صحبت کردن با خود از طریق افکار خود و نحوه صحبت کردن در مورد خودتان هنگام برقراری ارتباط با افراد دیگر است.

کلمات، که ارتعاشات هستند، نمادهای هندسه مقدس را ایجاد می‌کنند که شکل ایجاد می‌کنند. (“در ابتدا کلمه بود…”) وقتی صحبت می‌کنیم مانند ریگی از گلو است.

استفاده از صدای خود به عنوان تولیدکننده فرکانس و انتخاب افکار و کلمات خود به عمد برای ایجاد آنچه می‌خواهید بسیار قدرتمند است.

اسانس گل لیلیوم از توانایی شما در انجام این کار پشتیبانی می‌کند.

اسانس گل لیلیوم همچنین شنیدن راهنمایی‌های چند بعدی را تسهیل می‌کند.

سایر محصولات:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران، آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین، خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم، آلانتوئین، متیل پارابن، خرید اسید اسکوربیک، ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم، خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور، خرید منتول، صمغ عربی، خاک دیاتومه، زانتان گام، گوارگام، کربومر، سوربیتول و…. را در تمامی زمینه‌های دارویی و پزشکی، صنعتی، آرایشی بهداشتی، اسانس‌ها، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کنید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

منابع:

  1. http://www.powerfloweressences.com/calla-lily-flower-essence
  2. https://www.treefrogfarm.com/store/flower-essences-tree-essences/camas-lily-flower-essence.html
  3. http://www.powerfloweressences.com/purple-water-lily-flower-essence
  4. https://en.wikipedia.org/wiki/Lilium

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید