PEG12 دایمتیکون

فروش PEG12 دایمتیکون

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

PEG12 دایمتیکون محلول در آب، الکل و سیستم‌های هیدروالکلی است. این ماده به عنوان یک ماده خشک‌کننده سطح، عامل مرطوب‌کننده، امولسیفایر و تولیدکننده فوم در محصولات متنوعی نظیر اسپری مو، شامپو، مراقبت از پوست، لوسیون، عطر و صابون‌های اصلاح عمل می‌کند.

PEG-12 دایمتیکون یک کوپلیمر سیلیکون‌دی‌اکساید بوده که فوم پایدار را فراهم می‌کند. در شامپوهای نرم‌‎کننده، برای موهای خشک علاوه بر تمیز کردن مو، نرمی را به مو فراهم می‌کند. این ویژگی خواص تهویه، رطوبت‌رسانی و تنفس را در محصولات بدن و مو فراهم می‌کند.

خواص PEG12 دایمتیکون:

تهویه عالی، احساس نرمی ابریشمی را برای مو فراهم می‌کند، فوم‌ساز، سازگار با طیف گسترده‌ای از مواد آرایشی می‌باشد. 

دایمتیکون‌ها خطی هستند، پلی متیل سیلوکسان‌ها با ویسکوزیته‌های بین 1.5 تا 20 میلیون سانتی‌متر می‌باشند. آن‌ها مایعات روشن، بی‌رنگ، بی‌بو و خنثی هستند که در مجموعه گسترده‌ای از ترکیبات آرایشی استفاده می‌شود. این ماده با اثر نرم‌کننده خود بر روی پوست و مو شناخته می‌شود. این ماده دارای خاصیت هیدروفوب (ضد آب) بدون محدود کردن تنفس پوست بوده، که سبب می‌شود آن‌ها را در کرم‌ها و لوسیون‌های پوستی مفید واقع شوند. این ماده باعث افزایش پایداری و انعطاف‌پذیری فرمولاسیون‌های آرایشی می‌شود.

دایمتیکون‌ها با طیف گسترده‌ای از حلال‌های لوازم‌آرایشی سازگار هستند و هنگامی که با سیلیکون‌ها مخلوط می‌شوند، به ویژه موثرتر می‌شوند. ویسکوزیته‌های پایین دارای تنش‌های سطحی پایین‌تر و بیشتر در روغن‌های معدنی، استرهای سبک و عوامل خشک‌کننده به‌کار می‌روند. با توجه به این ویژگی‌ها، دایمتیکون‌ها به طور گسترده‌ای در کرم‌های پوستی، لوسیون‌های آفتابی، تهویه‌مو، روغن‌حمام، فوم اصلاح، شامپو و غیره استفاده می‌شود.

  • تمیز کردن خودرو و لوازم خانگی
  • شامپو و خوشبو کننده‌ها
  • نساجی
  • لوسیون پوست

از سایر مصارف این محصول است.

PEG12 دایمتیکون یک مولکول آمفیفیلیک است: قسمت PEG-12 هیدروفیلی است و بخش دیمتیکون لیپوفیل است. و به عنوان مولکول آمفیفیلی، دارای خواص سطحی است: دی‌متیکون PEG-12 دارای مقدار HLB 14 است. طبق گفته صنایع گرنت، از این طریق برای استفاده در امولسیون نوع O / W مناسب است که در آن ژل‌سیلیکونی یا روغن موجود در فاز نفت هست.

دیگر محصولات: آدپیک اسید

فروش PEG12 دایمتیکون:

PEG12 دایمتیکون در بشکه‌های 200 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول PEG12 دایمتیکون ورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید