سود پرک

فروش سود پرک

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

سود پرک چیست؟

در دمای اتاق، هیدروکسید سدیم یا سود پرک یک جامد بی‌بو بلورین سفید است که رطوبت را از هوا جذب می‌کند. این یک ماده مصنوعی است. هنگامی که در آب حل می‌شود یا با اسید خنثی می‌شود مقدار قابل توجهی از گرما آزاد می‌شود که ممکن است برای احتراق مواد قابل احتراق کافی باشد، این محصول بسیار خورنده است.

کاربرد سود پرک در تمیز کردن و مواد ضد عفونی‌کننده:

هیدروکسید سدیم برای تولید صابون و انواع مواد شوینده مورد استفاده در خانه‌ها و برنامه‌های کاربردی تجاری استفاده می‌شود. سفید کننده کلر با ترکیب کلر و هیدروکسید سدیم تولید می‌شود. تمیزکننده‌های تخلیه حاوی هیدروکسید سدیم تبدیل چربی‌ها و گریس می‌شوند که می‌توانند لوله‌ها را به صابون آغشته کنند، که در آب حل می‌شود.

سود پرک در داروها و پزشکی:

هیدروکسید سدیم برای کمک به تولید انواع داروها و محصولات دارویی از داروهای رایج مانند آسپیرین، ضد انعقادی استفاده می‌شود که می‌تواند به جلوگیری از لخته‌شدن خون کمک کند.

هیـدروکسید سدیم در انرژی:

در بخش انرژی، هیدروکسید سدیم در تولید سلول‌های سوخت استفاده می‌شود. سلول‌های سوخت مانند باتری برای کارآیی و کارآمد بودن برق برای طیف وسیعی از کاربردها، از جمله حمل و نقل، کار می‌کنند. دست زدن به مواد و برنامه‌های قدرتمند پشتیبان، قابل حمل و اضطراری. رزین‌های اپوکسی، تولید شده با هیدروکسید سدیم، در توربین‌های باد استفاده می‌شود.

هیدروکسیـد سدیم در تولید مواد غذایی:

هیدروکسید سدیم در بسیاری از برنامه‌های کاربردی برای پردازش مواد غذایی مانند غذاهای پخت و پز مانند زیتون استفاده می‌شود و یا به سبزیجات باواریایی قهوه‌ای کمک می‌کند و به آن‌ها می‌دهد. هیدروکسید سدیم برای حذف پوست از گوجه‌فرنگی‌ها، سیب زمینی و دیگر میوه‌ها و سبزیجات برای کنسرو کردن استفاده می‌شود و همچنین به عنوان یک ماده نگهدارنده مواد غذایی، که به جلوگیری از رشد قالب و باکتری در غذا کمک می‌کند.

سود پرک در محصولات چوب و کاغذ:

در بسیاری از فرآیندهای کاغذ سازی، چوب با یک محلول حاوی سولفید سدیم و هیدروکسید سدیم درمان می‌شود. این کمک می‌کند تا بسیاری از مواد ناخواسته را در چوب حل کند، و سلولز نسبتاً خالص را تشکیل می‌دهد که پایه کاغذ را تشکیل می‌دهد. در فرایند بازیافت کاغذ، هیدروکسید سدیم برای جدا کردن جوهر از الیاف کاغذ استفاده می‌شود که اجازه می‌دهد الیاف کاغذ دوباره استفاده شود.

سود پرک در سایر صنایع تولید صنعتی:

هیدروکسید سدیم در بسیاری از فرآیندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مورد برای ساخت:

  • روان
  • اسپندکس
  • مواد منفجره
  • رزین‌اپوکسی
  • رنگ
  • شیشه
  • سرامیک

استفاده می‌شود. همچنین در صنایع نساجی برای تولید رنگ، پردازش پارچه پنبه و در شست‌وشو و سفید کردن، و همچنین در تمیز کردن و پردازش فلز، پوشش اکسید، آب‌کاری و استخراج الکترولیتی استفاده می‌شود.

فروش سود پرک:

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سود پرک مورد نیاز صنایع بهداشتی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید