سدیم PCA

فروش سدیمPCA

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

سدیم PCA نمک سدیم اسید پیرو گلوتامیک است که یک اسید آمینه غیر معمول است که به طور طبیعی در بسیاری از پروتئین‌ها یافت می‌شود.

غلظت: 50٪ (در آب حل می‌شود).

عاری از GMO، بدون گلوتن.

مایع شفاف و زرد رنگ روشن

محلول در آب با pH 6.8-7.4.

سدیم PCA یک جزء طبیعی در پوست انسان و بخشی از “عوامل مرطوب‌کننده طبیعی” (NMF) است. که یک اپیدرم سالم را حفظ می‌کند. سدیم PCA بسیار ریزگرد است و رطوبت هوا را به خود جلب می‌کند.

این ماده احساس مرطوب را به مو و پوست منتقل می‌کند. PCA سدیم که روی پوست اعمال می‌شود به میزان محدودی جذب می‌شود.

این ماده غیر کومدوژنیک است و برای چشم و پوست بی‌اثر است. حتی در غلظت‌های بالاتر از 50٪، و به فتوتوکسی یا حساسیت ایجاد نمی‌کند. به سرعت تجزیه و تخریب‌پذیر است.

محلول در آب و اتانول و نامحلول در روغن، در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و از جمله ژل‌ها، کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها، نرم‌کننده‌ها، رژ لب و پایه از آن به دلیل خاصیت مرطوب‌کننده قدرتمند آن استفاده می‌شود.

این PCA از مواد طبیعی و گیاهی مبتنی بر سبزیجات تهیه شده است. این ماده حاوی هیچ نوع ماده گیاهی حیوانی نیست. 

کاربردها و ویژگی‌های سدیم PCA 

یک ماده رقیق‌کننده طبیعی است که به عنوان یک ماده مرطوب کننده و یک ماده سازنده پوست در انواع محصولات مراقبت از پوست و مو عمل می‌کند. اصل و نسب سدیم PCA فرم نمکی پیرولیدون کربوکسیلیک اسید است، همچنین به اسید پیروگلوتامیک معروف است، که لاکتام حلقوی اسید گلوتامیک است.

PCA اولین‌بار در سال 1882 توسط هائیتجر کشف شد. که دریافت که با گرم شدن 180 درجه سانتی‌گراد، گلوتامات با از دست دادن یک مولکول آب به پیروگلوتامات تبدیل می‌شود.

PCA تقریباً در تمام سلول‌های زنده، از باکتری‌ها تا انسان، که از طریق گلوتاتیون (آنتی اکسیدان) از طریق عمل آنزیم γ-گلوتامیل سیکلوترانسفراز، مشتق شده است، وجود دارد.

علاوه بر این، PCA از طریق تجزیه پروتئین فیلاگرین در داخل قرنیه ایجاد می‌شود.

فروش سدیم PCA

سدیم PCA در درجه اول به عنوان یک مرطوب‌کننده در محصولات مراقبت از پوست و مو از جمله ژل‌ها، کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها ، نرم‌کننده‌ها، رژ لب و پایه‌ها عمل می‌کند.

معمولاً در محدوده غلظت 0.2 تا 4٪ استفاده می‌شود.

humectant یک ماده ریزسنجی است که اغلب دارای ساختار مولکولی با چندین گروه آب دوست است. این ساختار به رطوبت سازان اجازه می‌دهد تا رطوبت موجود در هوا را از طریق جذب، جذب بخار آب به داخل یا زیر سطح جذب و حفظ کنند.

به عنوان یک آرام بخش، سدیم PCA به مرطوب نگه داشتن پوست کمک می‌کند. همچنین ممکن است به سایر ترکیبات موضعی مراقبت از پوست کمک کند تا بهتر عمل کنند.  همانطور که در بالا گفته شد، PCA یک جزء طبیعی NMF پوست است. 

سایر محصولات ما: متیل متا آکریلات

فروش سدیم PCA

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع آرایشی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید