تگزاپن

فروش تگزاپن

فروشنده:

تاریخ:

فرمول شیمیایی تگزاپن: NaC12 H25 SO 4

اسامی مترادف:

  • تگزاپون
  • سدیم دود کانو سولفات
  • سدیم لوریل سولفات
  • سدیم دودسیل سولفات

شکل ظاهری تگزاپن:

تگزاپـن یک ماده خمیری شکل و رنگ آن سفید مایل به زرد است و بوی ملایمی دارد.

تگزاپـن به دو نوع صدفی 30 درصد و ساده 70 درصد موجود است.

تگزاپـن به راحتی در آب حل می‌شود. همچنین از پایداری خوبی در برابر آب‌های سخت برخوردار است.

کفی که از تگزاپـن به وجود می‌آید سبک بوده و شکل ظاهری مطلوبی دارد. همچنین تگزاپن در آب‌های نسبتاً سخت و حاوی املاح کف می‌کند. از تگزاپن صدفی برای تولید شامپوهای غیر شفاف و همچنین برای مایع دستشویی‌های صدفی استفاده می‌شود. تگزاپن با درصد خلوص 70 درصد و به شکل خمیر بسیار ویسکوز می‌باشد. تگزاپن را در بازار به نام SLES می‌شناسند.

تگزاپن 70٪ توسط اتوکسیله از الکل دودسیل ایجاد می‌شود. اتوکسیلات حاصل به نیمه استر اسید سولفوریک تبدیل‌شده و با تبدیل‌شدن به سدیم خنثی می‌شود.

سدیم لوریل اتر سولفات خاصیت کف‌زایی بسیار  خوبی دارد. این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که کف آن سبک و حالت کرمی ندارد و در مجاورت چربی‌ها زود از بین خواهد رفت و به راحتی در آب‌های سخت و معمولی با کف زیاد حل می‌شود و با سایر افزودنی‌های سازگار می‌باشد. این ماده موجب تحریک‌کنندگی پوست می‌شود و به ساختمان دو لایه چربی در پوست آسیب می‌رساند، بنابراین تبخیر نامحسوس پوست را زیاد کرده و سبب خشکی آن می‌شود. نتیجه این است که در صورت همراهی تگزاپـن با سایر مواد فعال سطحی آنیونی، آمفوتریک و غیر یونی کیفیت و میزان شویندگی و کف‌کنندگی در سطح مطلوبی فراهم می‌شود.

تگزاپـن در شرایط معمولی تا یک سال قابل نگهداری است و توصیه می‌شود از یخ زدگی محافظت شود.

کاربرد تگزاپن:

ترکیبی امولسیون‌کننده، پف‌کننده، تسریع‌کننده انحلال و کف‌کننده است. این ماده در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. تگزاپـن در شوینده‌ها، مایع ظرفشویی و پاک‌کننده‌های صنعتی و همچنین در بیش از 90 درصد مواد بهداشتی و پاک‌کننده بدن نظیر کرم و لوسیون، صابون، خمیر دندان، شامپو، مایع کف‌کننده و پاک‌کننده و جز مواد اولیه آرایشی، بهداشتی است.

تگزاپـن معمولی مشهور به N70 است. این نوع از تگزاپن هنگام مخلوط شدن با آب به سختی حل می‌شود و در ابتدای مخلوط شدن ویسکوزیته‌ی آن بسیار بالا می‌رود.

آنالیز تگزاپن 70%:

  • pH حداقل (۱٪ محلول آبی): ۸٫۵ – ۱۰٫۵
  • سولفات سدیم: ۱٫۵٪ حداکثر
  • کلرید سدیم: ۰٫۵٪ حداکثر
  • ماده یون سولفات: ۲٫۰٪ حداکثر
  • رطوبت٪ ۳٫۰ حداکثر

فروش تگزاپن:

تگزاپن در بشکه‌های 155 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول تگزاپن مورد نیاز صنایع بهداشتی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیگر محصولات: توئین 80

سیدی

اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

محصولات مرتبط:

فهرست
Call Now Buttonتماس