تائورین

تائورین

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

تائورین (اسید 2-آمینوهان سولفونیک) مشتقی از آمینو اسید سیستئین حاوی گوگرد است و در بسیاری از بافت‌های پستانداران در غلظت‌های بالا وجود دارد.

Taurine (/ ˈtɔːriːn /)، یا اسید 2-aminoethanesulfonic، یک ترکیب آلی است که به طور گسترده در بافت‌های حیوانات توزیع می‌شود. این ماده اصلی تشکیل‌دهنده صفرا است و می‌توان آن را در روده بزرگ یافت و تا 1/0 درصد از کل وزن بدن انسان را تشکیل می‌دهد. Taurine با نام Taurus لاتین (یک کلمه یونانی ταῦρος) به معنی گاو است، زیرا اولین بار در سال 1827 توسط دانشمندان آلمانی Friedrich Tiedemann و Leopold Gmelin از صفرا گاو جدا شد.

تائورین یک اسید آمینه است که به طور طبیعی در بدن مشاهده می‌شود. اسیدهای آمینه بلوک ساختاری پروتئین‌ها هستند. بدن از پروتئین‌ها برای رشد و ترمیم بافت‌ها استفاده می‌کند. تائورین به طور طبیعی در برخی غذاها مانند گوشت و ماهی اتفاق می‌افتد. همچنین در بعضی از نوشیدنی‌های انرژی‌زا یک ماده افزودنی اضافه شده است. همچنین برخی از افراد تائورین را به عنوان مکمل رژیم غذایی مصرف می‌کنند. تائورین به دلیل داشتن پتانسیل‌های موجود در تحریک متابولیسم در جامعه سلامت بسیار محبوب است.

کاربرد تائورین:

تائورین اسید آمینه سولفونیک است که مشتق 2 آمینو اسید اتانسولفونیک است. این یک اسید آمینه است که به طور طبیعی وجود دارد و از متابولیسم متیونین و سیستئین ناشی می شود. از عناصر فراوان غذاهای حاوی ماهی و گوشت، به عنوان یک مکمل خوراکی در معالجه اختلالات مانند فیبروز کیستیک و فشار خون بالا استفاده شده است. این ماده به عنوان یک متابولیت انسانی، یک آنتی‌اکسیدان، یک متابولیت موس، یک متابولیت Saccharomyces cerevisiae، یک متابولیت Escherichia coli، یک آگونیست گیرنده گلیسین، یک ماده مغذی و یک ماده اصلاح‌کننده رادیکال نقش دارد. این یک اسید کونژوگه از یک 2-aminoethanesulfonate است. این یک تاتومر از یک تغییر رنگ تورین است.

تائورین که نام شیمیایی آن اسید 2-آمینوهان سولفونیک است، یکی از فراوان‌ترین اسیدهای آمینه در چندین عضو است. این نقش مهم در فرآیندهای ضروری بیولوژیکی دارد. این اسید آمینه شرطی را می‌توان یا توسط بدن تولید کرد یا در رژیم غذایی عمدتاً با مصرف ماهی و گوشت به‌دست آمد. مکمل‌های حاوی تائورین FDA تا سال 1984 مورد تأیید قرار گرفته است و آن‌ها تزریق هایپرتونیک هستند که توسط اسیدهای آمینه کریستالین تشکیل شده‌اند.

تائورین

فـروش تائوریـن:

شما می توانید برای تهیه این ماده به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت ها در زمینه تامین مواد اولیه در ایران،آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین ،  خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم،  الانتوئین، متیل پارابن،خرید اسید اسکوربیک،  ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم،  خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور،  خرید منتول،  صمغ عربی،  خاک دیاتومه،  زانتان گام،  گوارگام، کربومر، سوربیتل ،رسدیم اریتروبات و….  را در تمامی زمینه های دارویی و پزشکی ، صنعتی ، آرایشی بهداشتی ،اسانس‌ها ، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تامین کنید. این محصولات در سریع ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال  می شود.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید