اتیدرونیک اسید

فروش اتیدرونیک اسید، فروش اتیدرونیک اسید

ارسال سفارش به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان

[کل: 0 میانگین: 0]

اتیدرونیک اسید (HEDP) یک مهار کننده خوردگی اسید ارگانوفسفریک است. این می‌تواند با یون‌های Fe، Cu و Zn کلات را تشکیل دهد تا ترکیبات شیمیایی پایدار را تشکیل دهند. این محصول می‌تواند مواد اکسید شده روی سطوح این فلزات را حل کند. HEDP مقادیر عالی و اثرات مهار خوردگی را در دمای 250 ℃ نشان می‌دهد، و همچنین دارای پایداری شیمیایی خوب در pH بالا است، سخت می‌شود هیدرولیز شده، و سخت در شرایط نور و حرارت معمولی تجزیه می‌شود.

HEDP می‌تواند با یون‌های فلزی در سیستم آب واکنش دهد تا ترکیب شیمیایی هگزا را تشکیل دهد، به ویژه یون کلسیم هنگامی که با سایر مواد شیمیایی تصفیه آب ساخته شده است، اثرات هم افزایی خوب را نشان می‌دهد. حالت جامد HEDP پودر کریستالی مناسب برای استفاده در مناطق زمستانی و انجماد است. به علت خلوص بالا، می‌توان آن را به عنوان مواد تمیزکننده در زمینه‌های الکترونیکی و به عنوان مواد افزودنی در مواد شیمیایی روزانه استفاده می‌شود.

کاربرد اتیدرونیک اسید:

اتیدرونیک اسید یک نوع اسید فسفونی آلی است، که در مواد شوینده، تصفیه آب، لوازم آرایشی و درمان دارویی استفاده می‌شود.

HEDP به عنوان مقیاس و مهار خوردگی در گردش سیستم آب سرد، میدان نفتی و دیگ‌های کم‌فشار در زمینه‌هایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره استفاده می‌شود. در صنعت بافته سبک، HEDP به عنوان مواد شوینده برای فلز استفاده می‌شود.

این محصول در صنعت رنگرزی، به عنوان تثبیت‌کننده پراکسید و عامل رنگ‌کننده استفاده می‌شود. همچنین در آب‌کاری نانو سیانید، HEDP به عنوان عامل کلاته به وفور کاربرد دارد. 

سایر محصولات ما: پر سولفات پتاسیم

فروش اتیدرونیک اسید:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اتیدرونیک اسید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + بیست =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید