کلر

فروش کلر

فروشنده:

تاریخ:

کلر یک عنصر شیمیایی است که یکی از تقریباً 90 عنصر پایه ساختمانی ماده است. تمایل کلر برای ترکیب‌کردن با عناصر و ترکیبات دیگر برای تولید هزاران محصول ضروری، از مواد ضدعفونی‌کننده آب آشامیدنی به پانل‌های انرژی خورشیدی به مفاصل زانو و مفاصل جایگزین استفاده شده است. به علت واکنش شیمیایی آن، کلر به ندرت در طبیعت به صورت کلر هسته‌ای حضور دارد و به طور معمول به سایر عناصر به شکل ترکیب شیمیایی مانند کلرید سدیم پیوند داده می‌شود.

کلر از نمک معمولی تولید شده است. یکی از مواد معدنی فراوان و ضروری بر روی زمین. فرآیند تولید کلر فوق‌العاده کارآمد است: هیدروژن، یک محصول جانبی فرآیند تولید، به عنوان یک منبع انرژی در بسیاری از تاسیسات تولیدی استفاده می‌شود.

کلر یک ماده شیمیایی است که در صنایع و محصولات تمیز کننده خانگی استفاده می‌شود. کلـر در میان ده مواد با حجم بالا ساخته‌شده در ایالات متحده است. در دمای اتاق، کلر گاز است. این یک رنگ زرد و سبز و بوی تند و تلخ است که شبیه به سفید کننده است. معمولاً، آن را برای ذخیره‌سازی و حمل و نقل به عنوان یک مایع رنگ‌آمیزی بنفش تحت فشار قرار داده و سرد می‌شود. کلـر به راحتی نمی‌تواند آتش بگیرد، اما ممکن است با سایر مواد مشترک دیگر ترکیب شود تا ترکیبات انفجاری ایجاد شود.

انواع کلر و کاربردهای آن:

کـلر دارای انواع مختلفی است. این برای ضد عفونی‌شدن آب استفاده می‌شود و بخشی از روند بهداشتی برای فاضلاب و پسماندهای صنعتی است. در طول تولید کاغذ و پارچه، کلـر به عنوان یک ماده سفید کننده استفاده می‌شود. همچنین در محصولات تمیز کردن، از جمله سفید کننده خانگی استفاده می‌شود که کـلر در آب حل‌شده است. کلر در تهیه کلریدها، حلال‌های کلر، سموم دفع آفات، پلیمرها و رطوبت مصنوعی استفاده می‌شود.

کلـر در مکان‌های صنعتی و تجاری:
به دلیل استفاده گسترده از آن در مکان‌های صنعتی و تجاری، قرار گرفتن در معرض کـلر ممکن است از نشت یا انتشار تصادفی یا یک حمله تروریستی عمداً رخ دهد. خطرناک‌ترین مسیر قرار گرفتن در معرض از تنفس گاز کلر است. قرار گرفتن در معرض ممکن است در اثر تماس با پوست یا تماس با چشم با گاز کـلر یا بلع خوراکی یا آب آلوده به کلر باشد. گاز کـلر سنگین‌تر از هوا است و در ابتدا در ناحیه‌های کم‌عمق باقی می‌ماند مگر این‌که باد یا سایر شرایط باعث حرکت هوا شود.

خواص ضد عفونی کلر:

خواص ضد عفونی کلـر باعث بهبود زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان شده است. کـلر همچنین یک ساختار شیمیایی ضروری برای تولید محصولاتی است که به بهداشت عمومی و ایمنی، تکنولوژی پیشرفته، تغذیه، امنیت و حمل و نقل کمک می‌کند. غذا، آب و دارو، کامپیوتر و تلفن‌همراه همه به شیمی کـلر وابسته است. شیمی کـلر نیز در تولید محصولات متعدد از لنزهای تماسی، مبردهای تهویه مطبوع و پانل‌های خورشیدی، جلیقه مقاوم در برابر گلوله، پنجره‌های انرژی کارآمد، رنگ و پروتز استفاده می‌شود.

کلـر و آب:

شیمی کـلر کمک می‌کند تا آب آشامیدنی و استخرهای شنا را ایمن نگه دارد. قبل از شروع شهرها آب آشامیدنی به طور منظم با ضدعفونی کننده‌های کـلر تحت درمان قرار گرفت و هزاران نفر از هر سال از بیماری‌های منتقله از جمله بیماری:

  • وبا
  • تب تیفو
  • دیسنتریت
  • هپاتیت A

جان سالم به در بردند.

ضد عفونی‌کننده‌های کـلر و آب آشامیدنی، از بین‌بردن پاتوژن‌های آب‌دار، در نتیجه بیماری‌هایی مانند:

  • اسهال
  • گوش شناگر یا بثورات پوستی، از جمله پای ورزشگاه.

شیمی کلر برای:

  • تولید یخچال‌های تهویه مطبوع
  • تجاری
  • باتری‌های هیبریدی اتومبیل
  • آهنرباهای با کارایی بالا

استفاده می‌شود.

عایق پلاستیکی فوم، تولید شده با استفاده از شیمی کـلر، کارایی انرژی گرمایش خانگی و سیستم‌های تهویه مطبوع را افزایش می‌دهد، هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد و منابع طبیعی را حفظ می‌کند.

فروش کلـر:

کلر در گالن‌های 45 کیلوگرمی با برند آکوافیت (aquafit) هند آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول کلر مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیگر محصولات: اریتریتول

سیدی

اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

محصولات مرتبط:

فهرست
Call Now Buttonتماس