سدیم گلوکونات

فروش سدیم گلوکونات

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09124850508

گلوکونات سدیم، نمک سدیم اسید گلوکونیک با خواص شیمیایی است. کلاً سدیم گلوکونات و فرمول‌های پایدار را با یون‌های مختلف تشکیل می‌دهد و مانع از جذب آن‌ها به واکنش‌های شیمیایی می‌شود. فارماکولوژی از NCIt گلوکونات سدیم یک نمک سدیم ارگانیک است که D-گلوکونات به عنوان ضد آن دارد. گلوکونات‌سدیم یک ترکیب با فرمول NaC6H11O7 است و شماره E آن E576 است.

گلوکونات سدیم، نمک سدیم اسید گلوکونیک است که از طریق تخمیر گلوکز تولید می‌شود. این ماده دارای شکل ظاهری سفید تا قهوه‌ای مایل به زرد است، دانه‌ای به صورت پودر کریستالی، بسیار محلول در آب است. غلظت غیر خورنده، غیر سمی و به راحتی قابل تجزیه (98٪ بعد از 2 روز)، گلوکونات سدیم بیشتر و بیشتر به عنوان عامل کلاته شناخته می‌شود.

این ماده غیر خورنده، غیر سمی، زیست تخریب‌پذیر و قابل تجدید است.

کاربردهای سدیـم گلوکونات:

گلوکونات‌سدیم بعنوان یک تثبیت‌کننده، جداساز و ضخیم‌کننده در هنگام استفاده به عنوان افزودنی مواد غذایی (E576) عمل می‌کند.

CODEX برای استفاده در:

  • محصولات لبنی
  • میوه‌های فرآوری شده
  • سبزیجات
  • گیاهان و ادویه‌جات ترشی‌جات
  • غلات
  • گوشت فرآوری‌شده
  • ماهی‌های نگه‌داری‌شده و غیره تأیید شده است.

گلوکونات‌سدیم به عنوان یک عامل کلات برای تشکیل ترکیبات با یون‌های فلزی که می‌تواند بر پایداری و ظاهر محصولات آرایشی تأثیر بگذارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلوکونات‌ها نیز در محصولات مراقبت از دهان و دندان مانند خمیر دندان استفاده می‌شود که از آن برای استخراج کلسیم استفاده می‌شود و به جلوگیری از گینویویت کمک می‌کند.

گلوکونات‌سدیم معمولاً در بسیاری از پاک‌کننده‌های خانگی و صنعتی یافت می‌شود. در پاک‌کننده‌های قلیایی مانند مواد شوینده ماشین ظرف‌شویی و مواد پاک‌کننده آن از یون‌های آب سخت (منیزیم و کلسیم) جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا تمیز کننده به حداکثر توانایی خود برسد. گلوکونات‌سدیم به عنوان یک وسیله پاک‌کننده خاک برای مواد شوینده استفاده می‌شود زیرا باعث شکستن کلسیم می‌شود که خاک را به پارچه می‌کشد و مانع بازگشت دوباره خاک به پارچه می‌شود. گلوکونات سدیم برای محافظت از فلزات مانند فولاد ضد زنگ کمک می‌کند تا زمانی که از پاک‌کننده‌های قوی با مواد سوزان استفاده می‌شود. 

گلوکونات‌سدیم به عنوان نگه‌دارنده طبیعی استفاده می‌شود. این باعث جلوگیری از رشد میکروب در محصولات ما می‌شود که آن‌ها را برای مصرف‌کنندگان خود ایمن نگه دارد.

فروش سدیم گلوکونات:

سدیم گلوکونات در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسید سالیسیلیک مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیگر محصولات: اسید سالیسیلیک

سیدی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *