اتانول

فروش اتانول، فروشنده اتانول، کاربرد اتانول

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

اتانول، مایع روشن و بی‌رنگ که به سرعت از دستگاه گوارش جذب می‌شود و در سراسر بدن توزیع می‌شود. این ماده فعالیت ضد باکتری دارد و اغلب به عنوان یک ماده ضد عفونی موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور گسترده‌ای به عنوان یک حلال و نگه‌دارنده در آماده‌سازی دارویی و همچنین به عنوان ضدیخ در تولید مواد اولیه صنایع غذایی استفاده می‌شود.

این محصول به‌راحتی در آب و سایر ترکیبات ارگانیک قابل حل می‌باشد و همچنین از این محصول برای مراقبت شخصی و محصولات زیبایی به رنگ‌ها و فرآورده‌های گوناگون برای سوخت استفاده می‌کنند.

کاربرد و مزایای اتانول:

 • محصولات مراقبت شخصی

  اتانول یک عنصر رایج در بسیاری از محصولات آرایشی و زیبایی است. این عمل به عنوان یک رطوبت برای کمک به تمیز پوست، در لوسیون‌ها به عنوان یک نگه‌دارنده عمل می‌کند و به اطمینان حاصل می‌کند که مواد تشکیل‌دهنده لوسیون جدا نمی‌شوند و در اسپری‌ها برای کمک به رسیدن اسپری به مو.

از آن‌جا که اتانول در کشتن میکروارگانیسم‌ها مانند:

 • باکتری‌ها
 • قارچ‌ها
 • ویروس‌ها

مؤثر است، این عنصر رایج در بسیاری از دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) ایالات متحده توصیه می‌کند از دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست در مواردی که صابون و آب در دسترس نیست استفاده شود.

 • محصولات خانگی

  اتانول به راحتی با آب و بسیاری از ترکیبات آلی مخلوط می‌شود و یک حلال موثر برای استفاده در رنگ‌ها، لاک‌ها و لاک الکل، و همچنین مراقبت‌های شخصی و مواد پاک‌کننده خانگی می‌سازد. به عنوان یک افزودنی برای تمیز کردن محصولات، و همچنین به عنوان یک نگه‌دارنده استفاده می‌شود، زیرا در از بین‌بردن موجودات زنده موثر است که می‌تواند به مصرف‌کنندگان آسیب برساند.

 • افزودنی‌های مواد غذایی

  به عنوان یک افزودنی غذایی، اتانول می‌تواند به طور مساوی توزیع رنگ‌آمیزی مواد غذایی و نیز افزایش طعم عصاره‌های غذایی کمک کند. به عنوان مثال، عصاره وانیلی، طعم غذایی رایج، از طریق پردازش لوبیا وانیل در محلول اتانول و آب ساخته‌شده است. در ایالات متحده، اداره غذا و داروی (FDA) فقط اجازه می‌دهد تا وانیل به عنوان “عصاره” نام ببرید، در حالی که پایه الکل یا اتانول دارد.

 • سوخت

  بیش از 97 درصد از بنزین ایالات متحده حاوی اتـانول است، معمولاً در مخلوطی به نام E10، که از 10 درصد اتانول و 90 درصد بنزین تشکیل شده است، برای اکسیژن کردن سوخت و کاهش آلودگی هوا. طبق گزارش وزارت انرژی ایالات متحده، اتانول دارای تعداد اکتان بیشتری نسبت به بنزین است و خواص مخلوط حق بیمه دارد. 

سایر محصولات ما: متانول

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید